Новини
21.02.2013

ЗАЗ Vida став кращим доступним автомобілем 2013 року в Україні

Урочиста церемонія оголошення переможців Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні 2013» відбулась 18 лютого 2013 року. Номінантами у категорії «Кращий доступний автомобіль» стали  усі автомобілі вартістю до 100 тис. грн., які з’явилися на вітчизняному ринку у період із 20 листопада 2011 року до 20 листопада 2012 року. Переможець у номінації визначився за результатами голосування українських власників та шанувальників авто, чисельність яких цьогоріч зросла та склала близько 25 тис. учасників. Критерієм їх вибору стало співвідношення доступної ціни та якісних споживчих характеристик представлених автомоделей. Цей факт дає змогу говорити про дійсно «народний» вибір кращого доступного автомобіля року, яким став ЗАЗ Vida.

0

Автомобілі бренду ЗАЗ уже не вперше перемагають у конкурсі «Автомобіль року в Україні». Так, минулого року переможцем у даній номінації став ЗАЗ Forza.

«Для нас, як для вітчизняного виробника автомобілів, друга поспіль перемога у номінації «Кращий доступний автомобіль» є неабиякою честю. – коментує перемогу Генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. –  ЗАЗ Vida – наш флагман. Ми раді, що авторитетне журі, у складі якого пересічні автомобілісти та автолюбителі, надали перевагу саме нашій моделі. Для компанії цей факт є найвищою оцінкою якості наших автомобілів».

0

ЗАЗ Vida – автомобіль з багатою комплектацією та широким набором опцій представлений у двох кузовах седан та хетчбек.  Створений на базі популярного серед українських автолюбителів Chevrolet Aveo, він увійшов до трійки головних подій на вітчизняному автомобільному ринку минулого року. Продажі моделі стартували у березні 2012 року, і зараз ми можемо говорити вже про 2,5 тис. проданих авто. Це свідчить про сучасність моделі зі збалансованими характеристиками «ціна/якість». ЗАЗ Vida швидко здобув прихильність автолюбителів та зміцнив на ринку України авторитет автомобілів бренду ЗАЗ як доступних, якісних, надійних та найбільш пристосованих до українських доріг.

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ – на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

Дивіться сторінки ЗАЗ у соціальних мережах: 0  0  0


 

Додатково

«АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ Vida, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos пікап.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 145 сервісних станцій і автосалонів в Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ в будь-якому куточку України.

УкрАВТО у Вашому місті