Новини
25.02.2013

Акція на Chevrolet Malibu: знижка 10 000 грн. і кредит 0,01% на три роки!

Ще ніколи Chevrolet Malibu, флагман легендарного бренду зі 100-річною історією, не був такий доступний!

По-перше, ціни на всі модифікації преміального і комфортабельного Chevrolet Malibu були знижені на 10 000 грн., а нова вартість моделі тепер починається від 203 600 грн.

275589

По-друге, на модель діють насправді ексклюзивні умови кредитування в рамках Chevrolet Finance (спільно з УкрСиббанком).

Ексклюзивність полягає в тому, що при покупці Chevrolet Malibu в кредит з першим внеском від 50%, протягом перших 3 років (так званого, пільгового періоду), ставка за кредитом становитиме всього 0,01%!

До слова, по всім іншим моделям Chevrolet пільговий період максимально може досягати 2 років.

Детальні умови кредитування:

Термін кредитування

До 84 міс.

Річна відсоткова ставка

(на весь термін)

0,01%

Мінімальний аванс

Від 15%

Від 25%

Від 50%

Пільговий період, місяців

(щомісячна комісія – 0%)

18 міс.

24 міс.

36 міс.

Щомісячна комісія після пільгового періоду, %

1,67%

1,8%

2,3%

Одноразова комісія

2,99% (може включатись до суми кредиту)

Страхування життя

3% одноразово

Спосіб погашення

Ануїтет

Страхування авто

КАСКО + ОСЦПВ

 Наприклад, при покупці Chevrolet Malibu вартістю 203 600 грн в кредит на 7 років з першим внеском 50%, щомісячний платіж на перші три роки складе всього 1 250 грн. А якщо платити по 2950 грн. на місяць, то за три роки можна виплатити весь кредит і не переплачувати за його керування!

Враховуючи, що за статистикою середній термін виплати кредиту становить 2,5 року, всі майбутні власники Chevrolet Malibu саме так і зроблять!

Malibu має найдовшу історію виробництва серед середньорозмірних автомобілів, що бере початок ще у 1964 році, тобто майже 50 років тому! Від кабріолета до поліцейського патрульного автомобіля, він є головним серійним автомобілем середнього класу Америки, - небагато з автомобілів цього класу вироблялися в такій кількості і так довго. Chevrolet Malibu восьмого покоління - це перша версія Malibu, яка стала продаватися в Європі. Клієнти автомобілів бізнес-класу цінують в автомобілях передусім якість, надійність і комфорт. За свою ціну Malibu пропонує набагато більше! Він відрізняється експресивним дизайном, різноманіттям систем, що підвищують рівень комфорту, а також відмінними ходовими якостями.

Chevrolet Malibu - це автомобіль преміум-класу за відмінною ціною! І як вже було сказано, ніколи раніше ця модель не була так доступна для майбутніх покупців!

Більше подробиць про автомобіль можна дізнатися на сайті www.chevrolet.ua.

УкрАВТО у Вашому місті