Новини
19.03.2013

Автомобілі Opel адаптовані під українські реалії і комплектуються пакетами «Погані дороги» та «Захист від пилу»

 

Дистриб'юторська компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Opel в Україні, турбуючись про своїх майбутніх покупців і для запобігання пошкодження автомобіля при поганих дорожніх умовах на дорогах України, нагадує і повідомляє про те, що всі автомобілі Opel, що поставляються в Україну, повністю адаптовані під українські реалії і комплектуються пакетами «Погані дороги» та «Захист від пилу».

Напевно у автолюбителів виникнуть питанням, що ж це за пакети?!

Пакет «Погана дорога» спеціально розроблений для автомобілів Opel, що експлуатуються на території України. У даний пакет входить металевий захист двигуна, що встановлюється під передній підрамник для захисту картера від можливого пошкодження і забруднення. Так само збільшений кліренс на автомобілях за рахунок додаткових витків пружини, і встановлені посилені стійки амортизаторів.

123

Підвіска (пружини, передні стійки й амортизатори) налаштована так, щоб гарантувати безпечну і комфортну роботу навіть у важких дорожніх умовах.

Найголовнішими завданнями даного пакету є забезпечення ефективного захисту моторного відсіку на поганих дорогах, безпечної і комфортної роботи підвіски у важких дорожніх умовах автомобіля, що вселяє більше впевненості при управлінні і маневруванні автомобілем.

У пакет «Захист від пилу» входять додаткові гумові ущільнювачі, які встановлюються в усі дверні отвори автомобіля і запобігають попаданню пилу і бруду в салон авто.

Також нагадуємо, що дизельні двигуни об'ємом 2.0л, які встановлюються на автомобілі Insignia, Astra NG і Zafira Tourer, що поставляються на автомобільний ринок України, адаптовані під невисоку якість дизельного палива. Для цих двигунів застосовується спеціальне покриття на дизельному фільтрі від сажі та більш зносостійкі насоси високого тиску. Дані нововведення допоможуть прослужити двигуну довгі роки. Крім того, мало хто знає, що автомобілі Opel мають повністю оцинкований кузов, а гарантія від наскрізної корозії становить 12 років. А ще в комплектацію автомобілів, що поставляються в Україну, включається запасне колесо - незамінна опція на українських дорогах.

Opel в Україні: www.opel.ua

УкрАВТО у Вашому місті