Новини
01.04.2013

В сервісній мережі УкрАВТО стартує нова акція: Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!

 


Мускульні лінії вашого автомобіля ослабли? Двигуну не вистачає потужності, а шини потребують – «Підкачай!» -    відповідь лише одна – для відновлення сил Вашому авто необхідна професійна фітнес-терапія!

 

Піклуючись про безпеку своїх клієнтів, Корпорація УкрАВТО заздалегідь підготувала повний комплекс сервісних тренувань та оздоровлюючих вправ «Автофітнес», які дозволяють оперативно привести у тонус вашого автомобільного друга.

 

Так,  у період  з 18 березня по 30 квітня, завітавши на одну з сервісних станцій УкрАВТО, яких по всій Україні понад 200, клієнт зможе вигідно продіагностувати технічний стан свого автомобіля та суттєво заощадити на його «оздоровленні».

 

Всього за 111 грн. кожен клієнт зможе обрати один з 3-х наступних комплексів сервісних послуг:

 

1)    Діагностика ходової частини та двигуна за 111 грн.

 

2)    Контроль та  регулювання кутів встановлення коліс – від 111 грн.

 

3)    Шиномонтаж – від 111 грн.

 

Кваліфіковані фахівці УкрАВТО в якості професійних сервіс-тренерів  знайдуть індивідуальний підхід до кожного автомобіля і в залежності від його технічного стану та особливостей комплектації порадять необхідну для нього фітнес-програму. 

 

Окрім цього, в разі усунення та ремонту недоліків  на сервісній станції Корпорації УкрАВТО кожний учасник акції отримає 3% картку «СarMan @CarWoman».

 

Акція розповсюджується на автомобільні бренди, які представлені в мережі УкрАВТО:  КІА, Opel, Chevrolet, Chery, ЗАЗ та LADA.

 

 Подробиці акції можна дізнатись за телефоном гарячої лінії 0 800 507 717 

 

*В акції не приймають участь дилерські центри  Автосаміт ЛТД, Автосаміт на Столичному, Атлант, Автомобільний Дім Україна, Автомобільний Дім Одеса, Автомобільний Дім Донецьк. 

 

 Справка:

     Корпорація УкрАВТО володіє найбільш розгалуженою в Україні сервісною мережею — понад 200 станцій технічного обслуговування, які  розташовані  у всіх регіонах країни. Серед них — фірмові станції, що спеціалізуються на обслуговуванні автомобілів окремих брендів, та універсальні сервіси. Сервісні центри УкрАвто оснащені новітнім технологічним обладнанням, спеціалісти сервісу – справжні професіонали з багатолітнім досвідом роботи. Більше мільйона клієнтів УкрАВТО задоволені рівнем нашого сервісного обслуговування.

УкрАВТО у Вашому місті