Новини
08.04.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала ризики будівництва на новій локації компанії «МАРТІФЕР СОЛАР УА»


Як повідомлялося раніше, у лютому цього року український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», стала страховим партнером одного з світових лідерів фотоелектричного ринку, компанії «Мартіфер Солар УА». Днями, в рамках укладеного договору страхування, компанія, яка спеціалізується на 360 ° рішеннях «під ключ» в проектах підряду і постачання, включаючи розробку, фінансове консультування, проектне управління, виробництво, будівництво, експлуатацію та обслуговування фотоелектричних станцій, передала під страховий захист «ГАРАНТ-АВТО» будівництво об'єкта на новій локації у Вінницькій області.

За умовами укладеної угоди, страхова компанія надала страховий захист майновим інтересам клієнта, щодо об'єктів будівництва та монтажу, а також надала захист майновим інтересам клієнта, пов'язаним з його відповідальністю перед третіми особами за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок проведення клієнтом будівельно-монтажних робіт. Договір страхування покриває ризики пов'язані з морськими перевезеннями на суму 25,9 млн. грн., будівельно-монтажні ризики застраховані на суму 62,2 млн.грн., відповідальність перед третіми особам застрахована на 32,3 млн.грн., а страховка від затримки введення об'єкта в експлуатацію, складає більше 21 млн.грн.

«Не може не радувати факт розвитку нашої співпраці з таким важливим для нашої компанії клієнтом. Ми, як найдосвідченіший страховик, готові надавати оптимальні умови страхування для нашого партнера», прокоментувала Юлія Носова, директор департаменту корпоративних продажів СК «ГАРАНТ-АВТО».

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльність, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

 

«Мартіфер Солар УА» спеціалізується на 360 ° рішеннях «під ключ» в проектах підряду і постачання, включаючи розробку, фінансове консультування, проектне управління, виробництво, будівництво, експлуатацію та обслуговування (O & M).

Гнучкість і передова технічна кваліфікація дозволяє компанії вистояти в цій області, яка швидко змінюється, при цьому покриваючи всі її сегменти: встановлення на землі, на дахах, в якості функціональних елементів будівлі, для використання в окремих домогосподарствах і автономні установки.

«Martifer Solar» заснована в Португалії, але представлена більш ніж в 20 країнах на 4 континентах: Європа, Північна і Латинська Америка, Африка та Азія. На сьогодні «Martifer Solar» взяла участь у створенні потужностей більш ніж на 300 МВ фотоелектричної сонячної енергії по всьому світу.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті