Новини
10.02.2011

ЗАЗ Sens - тепер з гідропідсилювачем керма та кондиціонером!

Віктор, м. Київ, Подільський район, водій таксі: «Працюю в службі таксі за кермом ЗАЗ Sens. Задоволений, автомобіль надійний, у обслуговуванні – по кишені середньому українцеві. От тільки влітку жаркувато… Як на мене , машина – зручна, а дочка не хоче їздити, бо важко кермувати».

 

Таких прихильників ЗАЗ Sens  у Києві та по всій території України  - тисячі. За 2008 рік власниками ЗАЗ Lanos/Sens стали більше 56 000 українців, у 2009 ця цифра дорівнювала майже 9 000, а 2010 року офіційним дистриб’ютором ЗАЗ компанією «АвтоЗАЗ-сервіс» було реалізовано ще 12 000 «народних» автомобілів.

 

Не зважаючи на завойовану прихильність населення та дивовижну популярність даних автомобілів серед усіх верств населення (адже ЗАЗ Sens - це незмінний помічник у родині та надійний партнер у бізнесі, безвідмовний як у місті, так і в тривалій подорожі, до того ж та пристосований до вітчизняних доріг), виробники не зупиняються на досягнутому. Не встигли моделі з гідропідсилювачем керма та кондиціонером з’явитися у продажі, як по них уже вишикувалися черги. Ті, хто тільки й чекав, коли ж з’явиться улюблене авто, але підвищеного комфорту, вже можуть оцінити переваги оновлених комплектацій ЗАЗ Sens.

 

Керівник відділу маркетингу ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» Олександр Калінін говорить: «Зараз, коли доступних автомобілів стає все менше, відбувається перерозподіл у сегментах авторинку. Крім того, учасники ринку очікують ще більше зростання цін на легкові автомобілі. У таких умовах  ЗАЗ Sens - без перебільшення найкращий варіант у співвідношенні «ціна-яіксть». До того ж, усі ми з нетерпінням чекали моменту, коли ЗАЗ Sens  - вітчизняний мікс із надійності та привабливої ціни - доповниться ще й складовою комфорту. Тепер це, безперечно, оптимальний вихід для багатьох родин, які мріють про авто, що не лише побереже кишені, а й буде зручним у будь-яку пору року, легким у керуванні, слухняним як у чоловічих, так і у жіночих руках – і все це за майже ті самі гроші».

Наразі  ЗАЗ Sens  з кондиціонером, гідропідсилювачем керма, передніми склопідіймачами та центральним замком представлений у дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс», структурного підрозділу корпорації УкрАВТО, за ціною від 63200 грн. Ціни на моделі з гідропідсилювачем, але без кондиціонера стартують від 60160 грн. Крім того, якщо Вам потрібен кредит, у салонах мережі можуть запропонувати кредитні умови на будь-який смак від партнерів компанії.

 

Детальну інформацію про автомобілі лінійки ЗАЗ можна дізнатися у продавців-консультантів автосалонів ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» та на офіційному сайті www.lanos-ua.com. Щодо співпраці та корпоративних продажів, необхідно звертатися до керівника відповідного відділу ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» Павла Комарова (тел.: 0(44) 201 33 04, ел. адреса P.Komarov@ukravtozaz.com ).

УкрАВТО у Вашому місті