Новини
10.02.2011

Lanos- знову перемога! Вітаємо «народного» лідера!

Днями відбулася одна з найграндіозніших подій автомобільного світу - Українська Національна Акція «Авторейтинг-2010» урочисто оголосила переможців!

 

У головній номінації акції перемогу здобув «народний» ЗАЗ Lanos. Це у черговий раз довело, що  таке звання автомобіль носить не даремно: вже п’ятий рік поспіль саме за нього голосують українці своїми   гаманцями, а третій рік це відбувається в рамках конкурсу «Авторейтинг»!

 

515 моделей автомобілів, які продавалися протягом року, було представлено до участі в акції, проте найдостойнішим за критерієм «ринкова успішність» журі визнало ЗАЗ Lanos. Третій рік поспіль топ-менеджмент автомобільного світу України аплодував Генеральному директору Дистриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олегу Кривов’язові. Саме йому Президент Клубу автомобільних журналістів Максим Моргунський вручив почесну кришталеву винагороду «Абсолютний Лідер продажів-2010».

 

Для Олега Кривов’яза дана перемога була не єдиною: своєрідною репетицією перед врученням найпрестижнішого кубка було нагородження топ-менеджера призом за лідерство ще й серед вантажопасажирських автомобілів. ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» у 2010 році було реалізовано 1500 представників ЗАЗ Таврія Пікап, це найбільший показник у сегменті, а, значить, довіра та популярність у даній категорії.

 

Нагадаємо, ЗАЗ  Lanos – дійсно авто від вітчизняного автовиробника, найкраще співвідношення «ціна-якість» та перевірена надійність сотнями тисяч автовласників як на території України, так і за її межами.

Тенденція лідерства авто – шлях до успіху його власника!

Час приєднуватися до лідерів – час купувати ЗАЗ Lanos!

 

Для більш детальної інформації про бренд ЗАЗ та модельний ряд, заходьте на офіційний сайт http://www.lanos-ua.com/ або звертайтеся до продавців-консультантів салонів ЗАЗ. Телефон «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті