Новини
13.05.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» в 1-му кварталі зібрала 49 476 тис. грн. страхових платежів.

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка працює на страховому ринку України вже більше 20 років, підвела підсумки страхової діяльності у 1-ому кварталі 2013 року. За результатами перших трьох місяців, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» продемонструвала зростання надходження страхових премій на рівні 11,8%, в порівнянні з таким же періодом минулого року, зібравши 49 476 тис. грн. страхових платежів.

Зростання у відносних одиницях було зафіксовано практично за всіма видами, що формують основу страхового портфеля. Найбільший приріст, майже в 3 рази, в порівнянні з 1-им кварталом минулого року, відзначений за надходженнями страхових платежів по «зеленій карті». Зростання в 40% зафіксовано по страхуванню майна, на 20% збільшилися надходження платежів за добровільним особистим страхуванням і на 11% збільшився обсяг страхових премій по ОСАГО.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті