Новини
10.02.2011

Киянка з Інтситуту культури та мистецтв стала власницею «Золотої Славути»! Останню, «Золоту Славуту» купили з аукціону майже за 50000 грн!

Учора близько сьомої години вечора закінчився Аукціон з продажу останнього, колекційного примірника ЗАЗ-1103 «Славута». Останній «Золотоий» представник лінійки «Таврія», який символізує не тільки значний період у розвитку Запорізького автомобілебудівного заводу, але й цілу епоху в автомобілебудівній промисловості нашої держави, тепер належить дев’ятнадцятирічній Ліліані Фурс. Легендарне авто дівчина з батьком вибрала не просто так: у родині окрім іномарки є «Побєда», тож останнє стопроцентно українське авто посяде належне місце у родинному автопарку сім’ї Фурс.

«Рішення придбати саме цей автомобіль і саме зараз було прийняте спонтанно, відразу після реклами в мережі Інтернет, - каже задоволена Ліліана, - За два дні до завершення торгів мені подзвонив батько, і ми тут же зареєструвалися на сторінці Аукціону, продовжувався він досить довго, я постійно підвищувала ставку аж до останньої хвилини». Для дівчини «Славута» - перший автомобіль, скоро студентка третього курсу отримує водійське посвідчення, тоді планує не лише їздити на роботу й навчання, але й катати Києвом молодшого брата.

Незабаром Ліліана з батьком приїдуть по історичний автомобіль до «Автоцентру на Столичному», кінцева сума єдиного, але «золотого» лота – 47020 грн.

«Саме на таких поціновувачів вітчизняної якості та ексклюзиву ми і розраховували, коли організовували Аукціон. Тепер «Золота Славута» – у надійних руках,» -  коментує Іван Злобов, заступник Генерального директора ДК «АвтоЗАЗ-сервіс».

Крім останнього авто ЗАЗ-1103 «Славута» щаслива молода власниця новенького авто отримає дисконтну картку «CarMan @ CarWoman» від Автомобільної Корпорації «УкрАВТО» з максимальною знижкою на сервісне обслуговування та запчастини. До речі, такі ж подарунки чекають і на п'ятірку фіналістів торгів. Також Ліліана думає над пропозицією поїздки на ЗАТ «ЗАЗ», де протягом 12 років силами вітчизняних фахівців вироблявся один з найпопулярніших автомобілів на українському ринку.

Аукціон організований ДК «АвтоЗАЗ-сервіс» за  інформаціонної підтримки www.autoconsulting.ua та технічної підтримки www.autoauction.in.ua,

 

Для більш докладної інформації про бренд ZAZ і модельний ряд, заходьте на офіційний сайт http://www.lanos-ua.com/ або звертайтеся до продавців-консультантів салонів. Телефон «гарячої» лінії: 0800500233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті