Новини
20.05.2013

«Кращий водій України 2013» уже на старті!

Україна вдруге визначить свого кращого водія! Журнал «Автоцентр» проводить всеукраїнський конкурс «Кращий водій України 2013», переможець якого отримає у подарунок новий автомобіль ЗАЗ VIDA від Головного партнера конкурсу –  дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс».

0

Ти кращий водій України? – маєш можливість довести це! Професіонали та любителі, чоловіки та жінки та просто всі бажаючі зі стажем водіння авто від 2-х років – кожен матиме шанс випробувати свої сили та позмагатися за титул кращого водія України! Всеукраїнський конкурс «Кращий водій України 2013» уже розпочався! Так, із 6 травня стартувала реєстрація на участь у конкурсі на сайті autocentre.ua. Також реєстраційні анкети розміщені у друкованих виданнях «Автоцентр», «Автобазар», Auto Bild і Motor News. Відповівши правильно на 9 із 10 питань анкети, можна стати учасником 2-го практичного та найцікавішого етапу конкурсу, що пройде у 8-ми найбільших містах України за наступним графіком:

 

Київ – 01.06.2013

Львів – 22.06.2013

Сімферополь – 06.07.2013

Одеса – 13.07.2013

Запоріжжя –27.07.2013

Дніпропетровськ – 03.08.2013

Донецьк –17.08.2013

Харків – 31.08.2013

 

2-ий практичний етап конкурсу проводитиметься на автомобілях ЗАЗ VIDA, наданих Головним партнером – дистриб’юторською компанією «АвтоЗАЗ-сервіс», та  відбуватиметься щосуботи – дійсно зручний час для кожного бажаючого долучитись до участі, у якості учасника чи просто глядача. Учасники етапу вправлятимуться у своїх практичних вміннях водити авто у 4-х завданнях. У кожному із міст до участі у конкурсі за результатами анкетування буде запрошено 18 учасників. До них у змаганні приєднаються ще 2 учасники – «джокери» – що прийдуть на автомобільну подію у своєму місті та заповнять анкету безпосередньо у день проведення змагання. 2 переможці, які найшвидше виконають поставлені завдання і наберуть мінімальну кількість штрафних балів, потраплять до фіналу, що відбудеться
8 вересня 2013 року під час Столичного Автошоу. Саме тут, у ході головного автомобільного свята столиці, серед 16 фіналістів буде проведено заключний чемпіонат, та обраного найкращого! Щасливий переможець на додачу до «народного» титулу «Кращий водій України 2013», отримає заслужений приз – нове авто ЗАЗ VIDA!

«Минулого року конкурс справді знайшов відклик серед співвітчизників – понад 3,5 тис. заповнених анкет учасників. – розповідає Генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. – Маємо сподівання, що цьогоріч конкурс «Кращий водій в Україні 2013» викличе не менший інтерес. Чекаємо усіх водіїв-ентузіастів, готових боротися за звання «кращого». Ну і звичайно, найдостойнішому – наш подарунок – автомобіль ЗАЗ VIDA»

До того ж, паралельно з конкурсом у кожного із відвідувачів заходу буде можливість протестувати будь-який із автомобілів модельної лінійки ЗАЗ – VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up – та поділитися своїми враженнями із журналістами провідних українських автомобільних медіа.

Автомобільне літо з «Кращим водієм України 2013» розпочинається! 1-ий із практичних етапів конкурсу – уже 1 червня, під час міжнародного автосалону SIA’2013 у Києві. Прийди, побач, переможи!

 

Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах: .jpg_02_-_.jpg_01

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ Vida, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.                                                          

УкрАВТО у Вашому місті