Новини
24.05.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» виступила Генеральним спонсором відкриття байкарського сезону.

Регіональне представництво страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яке пропонує послуги ризикового страхування для корпоративних клієнтів і фізичних осіб у Херсонському регіоні, стало Генеральним спонсором відкриття байкерського сезону. Захід став однією з центральних подій місяця в південному регіоні для всіх, хто не уявляє свого життя без почуття свободи, яке дає мотоцикл.

Організатори івенту, завдяки насиченій програмі свята, змогли зібрати велику кількість прихильників байкерського руху не тільки з Херсонського регіону, але й найближчих областей. Учасники відкриття сезону мали можливість у справжній дружній атмосфері добре провести час у колі однодумців, поділитися останніми новинами, і, звичайно ж, продемонструвати своїм друзям найголовніший атрибут субкультури - свій байк.

«Для нашого представництва це був перший, і, по-моєму, вдалий досвід участі в таких заходах. Кажуть, що свідомі мотоциклісти дуже обережні учасники дорожнього руху, і у мене немає підстав з цим не погодитися. Але, так як, в житті є місце для випадка, для додаткового захисту, ми готові запропонувати всім власникам мотоциклів «КАСКО-Мото»», прокоментував директор Херсонської філії, Микола Ляний.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

 

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

 
 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті