Новини
28.05.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» за підсумками чотирьох місяців «виросла» на 14,7%.


Один з найбільших і найдосвідченіших страховиків ринку ризикового страхування України, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», за підсумками періоду січень-квітень 2013 зібрала 72 210 тис.грн. страхових платежів. Якщо порівнювати підсумки перших чотирьох місяців попереднього року, з таким же періодом поточного року, то компанія продемонструвала зростання на 14,7%.

Якщо говорити про деталізацію страхових платежів у відносних одиницях за видами страхування, то основними видами, за якими був також зафіксований ріст стали: обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, добровільне особисте страхування, страхування майна та «зелена карта». Найбільший приріст надходження страхових платежів, майже в чотири рази, зафіксований по «зеленій карті». Другим видом за зростанням надходжень страхових платежів за 4 місяці 2013 стало страхування майна. За цим видом зростання склало 41%. Замикає трійку видів «автоцивілка», за якою зростання склало 18%, в порівнянні з січнем-квітнем минулого року. Крім цього на 7% збільшилися надходження страхових платежів за добровільним особистим страхуванням.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

 

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

УкрАВТО у Вашому місті