Новини
28.05.2013

SIA'2013

 

29 травня у рамках 21-го Київського Міжнародного Автосалону SIA'2013 Корпорація «УкрАВТО» представить новинки від всесвітньо відомих автомобільних марок Chevrolet, Opel і KIA. Відбудуться ряд гучних автопрем’єр: Chevrolet презентує Tracker і Captiva FL, Opel представить Cascada, а КІА новий Quoris і оновлений KIA pro_cee'd. Крім того, своїми розширеними стендами будуть представлені ZAZ і Chery.

 

1 червня Корпорація проведе на SIA'2013 «День УкрАВТО». У цей день відбудеться незабутнє свято для всіх любителів автомобілів. Під час свята пройдуть презентації нових моделей автомобілів, серед яких такі поважні й улюблені марки, як Mercedes-Benz, Chevrolet, Opel, KIA, ZAZ і Chery, а КІА презентує обновлений KIA pro_cee'd. Автолюбителі зможуть отримати заряд адреналіну продемонструвавши свої професійні навички водіння в конкурсі «Кращий водій року» від ZAZ, переможець якого отримає в подарунок новий ZAZ VIDA!

 

Проведіть SIA'2013 з «УкрАВТО» та зарядитесь гарним настроєм, драйвом і позитивними емоціями!

 

ДОВІДКА.

Корпорація «УкрАВТО» – лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і дальнього зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. DaimlerChrysler, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

 

Прес-центр Корпорації «УкрАВТО»

УкрАВТО у Вашому місті