Новини
31.05.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала нову локацію «МАРТІФЕР СОЛАР УА» в Вінницькому регіоні.


У травні цього року між українським ризиковим страховиком, компанією «ГАРАНТ-АВТО» і компанією «Мартіфер Солар УА», яка є одним зі світових лідерів фотоелектричного ринку, було укладено угоду стратегічного партнерства. Нещодавно, відповідно до генерального договору, компанія «Мартіфер Солар УА» передала на страхування своєму партнеру ризики з будівництва нового об'єкту в Бершадському районі, у Вінницькій області.

Договір страхування будівництва нового об'єкту дозволяє клієнту страхової компанії отримати захист майнових інтересів клієнта, щодо об'єктів будівництва та монтажу, а також щодо майнових інтересів клієнта, пов'язаних з його відповідальністю перед третіми особами за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок проведення будівельно-монтажних робіт.

Договір страхування покриває ризики пов'язані з морськими перевезеннями на суму 42,6 млн. грн., Будівельно-монтажні роботи застраховані на суму 91,9 млн.грн., відповідальність перед третіми особам застрахована на 31,3 млн.грн., а страховка від затримки введення об'єкта в експлуатацію, становить більше 31 млн.грн.

Нагадаємо, компанія «Мартіфер Солар УА» спеціалізується на 360 ° рішеннях «під ключ» в проектах підряду і постачання, включаючи розробку, фінансове консультування, проектне управління, виробництво, будівництво, експлуатацію та обслуговування фотоелектричних станцій.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльність, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

 

«Мартіфер Солар УА» спеціалізується на 360 ° рішеннях «під ключ» в проектах підряду і постачання, включаючи розробку, фінансове консультування, проектне управління, виробництво, будівництво, експлуатацію та обслуговування (O & M).

Гнучкість і передова технічна кваліфікація дозволяє компанії вистояти в цій області, яка швидко змінюється, при цьому покриваючи всі її сегменти: встановлення на землі, на дахах, в якості функціональних елементів будівлі, для використання в окремих домогосподарствах і автономні установки.

«Martifer Solar» заснована в Португалії, але представлена більш ніж в 20 країнах на 4 континентах: Європа, Північна і Латинська Америка, Африка та Азія. На сьогодні «Martifer Solar» взяла участь у створенні потужностей більш ніж на 300 МВ фотоелектричної сонячної енергії по всьому світу.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті