Новини
04.06.2013

«Кращий водій України 2013»: Київ визначив своїх фіналістів

1 червня в рамках майданчика міжнародного Київського автосалону SIA’2013 пройшов перший практичний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013», де визначились 2 фіналісти, що мають шанс отримати головний подарунок конкурсу новий автомобіль ЗАЗ VIDA!

 0

Київський регіональний етап конкурсу пройшов не без напруження та із найвищим ентузіазмом! У змаганні взяли участь 2 групи по 10 учасників у кожній: 18 учасників, попередньо відібраних із 272 претендентів, що зареєструвались на участь у конкурсі в Києві та успішно пройшли перший тур на знання Правил дорожнього руху. Та ще 2 учасники – «джокери» – які прямо на місці відповіли на низку теоретичних питань на знання ПДР та автомобілів, та стали учасниками змагання.

 

Кожна група вправлялася у своїй водійській майстерності на автомобілі ЗАЗ VIDA у трьох вправах. Переможців у кожній визначали судді з Центру водійської майстерності GM Drive та журналу «Автоцентр» за сумою очок усіх трьох заїздів.

0 

Отже, за результатами обох заїздів переможцями стали В'ячеслав Іванов та Владислав Гаркавенко. Обоє випередили своїх найближчих суперників лише на 1 очко. Тож змагання йшли запекло! У 2-х перших фіналістів відтепер є цілих три місяці, аби підготуватися до фіналу конкурсу. Останній пройде у вересні цього року на Столичному Автошоу у Києві. Саме тут визначиться кращий водій України 2013 року, який отримає у подарунок новий автомобіль ЗАЗ VIDA від головного партнера конкурсу Філії «АвтоЗАЗ-сервіс».

0 

Усі учасники заїздів отримали пам’ятні подарунки від організатора конкурсу – медіагрупи «Автоцентр», головного партнера Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» та інших партнерів. Так, наймолодший учасник київського півфіналу – Олег Вечеря – отримав такий корисний подарунок як автомобільний відеореєстратор від торгової марки Mystery.

 

А далі – мальовничий Львів! Нагадуємо, що саме тут, на території дилерського центру ЗАЗ ПАТ «Галичина-АВТО» (вул. Городоцька, 282), 22 червня відбудеться черговий регіональний етап, де визначаться ще 2 претенденти та почесний титул Кращого водія України 2013 року та головний подарунок – автомобіль ЗАЗ VIDA.

 

Приходьте на автомобільне свято у своєму місті! Для всіх гостей свята організовано розважальну програму – конкурси та подарунки для «великих» та «маленьких»! Останніх розважатимуть іграми та подарунками веселі аніматори.

0 

Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua 


Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

                                              
УкрАВТО у Вашому місті