Новини
06.06.2013

Автомобілі Maserati прийняли участь в проекті «Дні Італії» в Україні

 

Захід проходив в Українському домі 1 та 2 червня.  Серед почесних гостей Посол Італії в Україні Фабріціо Романо та президент Торгово-промислової палати Італії в Україні Мауріціо Карневале.

 

АФ «Гранд Автомотів» - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор бренду Maserati в Україні, входить до групи компаній Української Автомобільної Корпорації, прийняв активну участь у «Дні Італії-2013».

 

З0 травня у готелі «ІнтерКонтиненталь» відбувся гала-вечір відкриття, де гості свята могли одними з перших ознайомитися з витворами італійського автомобільного мистецтва – Maserati та Ducati.

 

Мета заходу – популяризація продукції, що була вироблена в Італії. «Дні Італії-2013» охоплювали п’ять основних галузей, в яких Італія вважається світовим лідером:

- мода;

- еногастрономія;

- дизайн;

- технології;

- туризм;

- вироби ручної роботи.

 

2 червня на Хрещатику відбувався парад італійського автомобільного дизайну, в якому Maserati та Ducati, разом з іншими автомобільними брендами, демонстрували присутнім яскраві новинки. Maserati представив новий Quattroporte, який оснащений найпотужнішим двигуном, серед модельного ряду Maserati, з 3,8-літровим твін-турбо V8, здатній генерувати 530 к.с. В автосалоні на Столичному також представлені моделі Maserati GranCabrio 4.7 і GranTurismo MC Stradale 4.7 V8 450HP RWD. Від Бессарабської площі автомобілі та мотоцикли відомих італійських марок проїхали до Майдану Незалежності, які могли побачити всі бажаючі. Завершився парад концертом італійської музики.

 

Окрім параду, в рамках цієї події відбулася арт-виставка, закритий концерт в стилі «Made in Italy», знайомство відвідувачів за італійською еногастрономією та презентація проектів, що направлені на популяризацію туризму в Італію.

 

ДОВІДКА.

АФ «Гранд Автомотів» - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор бренду Maserati в Україні, входить до групи компаній Української Автомобільної Корпорації. З березня 2013 р. Корпорація «УкрАВТО» отримала ексклюзивне право на здійснення продажу і післяпродажного обслуговування автомобілів класу люкс Maserati в Україні. Maserati представить на українському ринку нові моделі, включаючи повнопривідні версії, завдяки яким бренд знайде особливу привабливість для українських покупців. Фундаментальна сервісна підтримка, зручність і високі стандарти якості обслуговування найкращих клієнтів - власників Maserati в Україні.

 

Корпорація «УкрАВТО» - лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і дальнього зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. DaimlerChrysler, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера. 

УкрАВТО у Вашому місті