Новини
06.06.2013

УкрАВТО попереджує населення про випадки шахрайства


 

В останній час почастішали випадки шахрайства, коли злочинці наживаються на довірливості людей, використовуючи  ім’я Корпорації «УкрАВТО» та вітчизняної автомобільної марки ЗАЗ. Корпорація попереджує населення бути уважними та ретельно перевіряти інформацію, яка приходить на особисті мобільні номери. В країні діють групи шахраїв, які шляхом обману намагаються заволодіти грошовими коштами громадян.

Від імені «УкрАВТО», на мобільні номери населення приходять SMS с повідомленням, нібито вони виграли автомобіль ЗАЗ від УкрАВТО.  В інших шахрайських схемах використовувались «виграші» автомобілів Ford, Opel, Chevrolet, Toyota, що не відповідало дійсності. Переконливо просимо Вас утриматися від оплати шахраям грошових сум, телефонування на вказані злочинцями номери або повідомлення кодів поповнення мобільних рахунків.

Разом з тим Корпорація «УкрАВТО» вважає за необхідне ще раз довести до відома громадськості та населення, що компанія не проводить SMS - розіграші, а також рекламних акцій по врученню призів в обмін на поповнення мобільних рахунків або запрошення на дзвінки по псевдо-гарячім телефонним лініям.

Якщо Ви постраждали від дій SMS - шахраїв, будь ласка, негайно зверніться до правоохоронних органів за своїм місцем проживання. Йдучи назустріч постраждалим людям юридичний департамент Корпорації «УкрАВТО» готовий надати консультаційну допомогу населенню за телефоном гарячої лінії: 0-800-507-717 або за тел.: (044) 226-26-06.  

Корпорація «УкрАВТО» попереджує населення - не можна після «виграшу» одразу телефонувати за незнайомими або підозрілими номерами та переказувати гроші чи поповнювати рахунок, по-перше треба ретельно ПЕРЕВІРИТИ ІНФОРМАЦІЮ. Достовірну інформацію про діючі акції Ви можете отримати на інтернет-сайті Корпорації «УкрАВТО»: http://www.ukravto.ua/press-centre/news/offers, або за телефоном «Гарячої лінії»: 0-800-507-717 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних номерів) а також у офіційних дилерів.

«УкрАВТО» - корпорація, чиї обов'язковість, чесність і найвища відповідальність, загальновідомі. Усвідомлюючи шкоду, що наноситься злочинцями, авторитету та репутації Корпорації, звертаємося до правоохоронних органів з проханням вжити необхідних заходів по припиненню випадків шахрайств з використанням імені лідера українського автовиробництва.

ДОВІДКА.

Корпорація «УкрАВТО» – лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і дальнього зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. DaimlerChrysler, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера. 

УкрАВТО у Вашому місті