Новини
25.06.2013

Львів визначив своїх фіналістів конкурсу «Кращий водій України 2013»

22 червня 2013 року у Львові відбувся 2-ий практичний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013», у ході якого визначилися ще 2 учасника фіналу, що змагатимуться за престижний титул кращого водія України та головний подарунок – автомобіль ЗАЗ VIDA.

 

«Кращий водій України 2013» упевнено набирає обертів! Своїх кращих автомобілістів до участі у фіналі конкурсу делегували львів’яни. Палюче львівське сонце та майже повний штиль тільки піддали «запалу» учасникам змагання. Претенденти на звання кращого автомобіліста країни проходили конкурсні вправи швидко та впевнено, демонструючи свою водійську майстерність на території офіційного дилера ЗАЗ ПАТ «Галичина-Авто». І недарма! Адже на кону – почесне звання кращого водія країни, що підкріплене достойним подарунком. Переможець конкурсу отримає у подарунок новий автомобіль ЗАЗ VIDA від Головного партнера конкурсу –  Філії «АвтоЗАЗ-сервіс».

0

На участь у львівському практичному етапі зареєструвалось близько 300 автомобілістів. З них було відібрано 20, що правильно відповіли на запитання конкурсної анкети. Крім того 2 із них, так звані «джокери», були відібрані до участі прямо у день проведення практичного етапу з-поміж відвідувачів, що вирішили спробувати своє щастя та приєднатись до змагання.

0     0

Учасники вправлялися у своїх практичних вміннях водити авто у 3-х вправах. За результатам кожної вправи вони отримали  від 1 до 10 балів. Тож за сумою балів 2-х заїздів кращими у Львові стали Володимир Свистун та Анатолій Ільницький, які мають офіційне запрошення взяти участь у фіналі конкурсу, і головне – шанс стати щасливим власником автомобіля ЗАЗ VIDA. До речі, дружина Анатолія Ільницького – Оксана Музика – стала єдиною представницею прекрасної статі, що брала участь у змаганні (щоправда, у різних із чоловіком заїздах). Вона показала чудові вміння, та, хоч і не стала переможницею в групі, проте достойно змагалася на рівні з чоловіками.

0

За словами переможців львівського практичного етапу конкурсу «Кращий водій України 2013», на фіналі конкурсу у столиці вони чекають достойних суперників, хорошої погоди, і звісно ж прихильності фортуни. Адже саме вона, з-поміж усіх достойних, «посміхнеться» кращому, який і стане щасливим власником ЗАЗ VIDA!

 

Кращий водій України 2013 прямує вперед! Уже зовсім скоро своїх фіналістів визначить сонячний Крим (Сімферополь, 6 липня, вул. Київська, 148, ПАТ "Таврія-Авто"). Участь може взяти кожен, незалежно від місця проживання! У кожному із міст-учасників – розважальна програма для великих і маленьких відвідувачів дійства – із подарунками та ласощами. До речі, паралельно з конкурсом проходить «народний тест-драйв», у ході якого усі бажаючі мають змогу протестувати будь-який із автомобілів модельної лінійки ЗАЗ – VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up.

 

Нагадаємо, переможця конкурсу і власника ЗАЗ VIDA оберуть під час Столичного Автошоу у вересні цього року.

 

Приходьте на автомобільне свято у своєму місті! Беріть участь, перемагайте та отримуйте хороший настрій!

 

Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua 

 


Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.                                                          

УкрАВТО у Вашому місті