Новини
01.07.2013

Результат періоду січень-травень: +18% страхових премій.


Один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО», підвела підсумки своєї діяльності за 5 місяців поточного року. Згідно з даними, за цей період надходження страхових платежів, порівняно з минулим роком, досягли позначки в 92 439 тис. грн. Ця цифра на 18% більше, порівняно з результатом, з яким компанія закінчила п'ятимісячний період в 2012 році.

Якщо звернутися до змін показника надходження страхових премій за видами страхування, то найбільше зростання зафіксовано з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Другим видом, за яким страхових платежів надійшло майже в півтора рази більше у порівнянні з першими п'ятьма місяцями минулого року, стало страхування майна. Також майже на чверть, на 22,1%, збільшилися надходження страхових премій по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Крім перерахованих вище видів страхування «виросли» страхові платежі за добровільним особистим страхуванням. Зростання обсягів страхових премій склало трохи більше ніж 4%.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльність, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,– 2,5 млн. грн.щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВзаймаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО»Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті