Новини
09.07.2013

Програму Chevrolet Finance було поліпшено і подовжено на третій квартал!

 

Повідомляємо, що програму Chevrolet Finance було подовжено на 3-ій квартал 2013 року, а в умови кредитування були внесені деякі зміни. 

22

 Нагадаємо, що кредитними умовами від «Ідея Банк» передбачені ексклюзивні умови для Chevrolet Malibu, а саме - пільговий період до 36 місяців, під час якого діє лише щорічна процентна ставка 0,01%!

Також відзначимо, що «Ідея Банк» входять в програму «Єдиного вікна», а це означає, що кредитні договори з банком можна роздруковувати та підписувати безпосередньо в салоні, без відвідування відділення банку!

Chevrolet Finance - це унікальний і дуже затребуваний фінансовий інструмент, який існує на ринку з серпня 2012р. Головною «родзинкою» акції є наявність пільгового періоду, коли не нараховується щомісячна комісія. Таким чином, клієнту надається можливість значно знизити вартість кредиту і не переплачувати за його управління.

Chevrolet Finance на сьогоднішній день є однією з найпривабливіших програм кредитування на ринку України і користується постійним підвищеним попитом серед клієнтів Chevrolet. Так, більше 60% всіх кредитних продажів Chevrolet оформлюються саме через акційну програму Chevrolet Finance!

Запрошуємо і Вас у наші офіційні дилерські центри, щоб відчути всі переваги даної програми і зручність її оформлення безпосередньо на місцях!  

Докладніше про Chevrolet в Україні: www.chevrolet.ua

УкрАВТО у Вашому місті