Новини
15.07.2013

Стартувала підготовка головної автомобільної події року - «Столичного Автошоу - 2013»

 

Цього року, «Столичне Автошоу - 2013» буде відзначати круглу дату -10-річчя головної автомобільної події країни. 

14 і 15 вересня «Столичне Автошоу» вдесяте відкриє свої двері для представників ЗМІ, професіоналів автомобільного бізнесу, іноземних партнерів, киян і гостей столиці. Корпорація «УкрАВТО» - головний організатор АВТОШОУ `2013 готує до показу 10 автомобільних прем'єр, 10 розважальних шоу-програм, спеціальні цінові пропозиції на широкий модельний ряд, а також  безліч сюрпризів і масу розваг. На цей час повсякденне життя «Автоцентру на Столичному» (м. Київ, Столичне шосе, 90) перетвориться на незабутнє автомобільне шоу на площі в 9 000 м2 і 12 га зовнішньої експозиції.

Щороку «Столичне Автошоу» відвідує близько 500 тис. чоловік. З року в рік автомобільна виставка користується значним успіхом, і викликає великий інтерес у громадськості.

«Нам є чим пишатися, 10 років тому проект Столичне Автошоу почав свій життєвий цикл з площею в 3 тис. кв. м і поступово набирав обертів. На даний момент - це головне автошоу країни на площі в 9 тис. кв.м., - розповідає Олена Мостицька, керівник оргкомітету АВТОШОУ `2013, - Відвідувачам будуть запропоновані: нові розваги, мобільні додатки та ігри, випуск ювілейних монет, свіжі дизайнерські рішення в оформлення автостендів, і головне - ми покажемо 10 головних автомобільних прем'єр країни! Серед них будуть Новий Мерседес S-класу і Maserati Ghibli, яскраві і улюблені Opel, молодіжні та спортивні KIA, флагман вітчизняного автопрому - ЗАЗ і багато ін. Запрошуємо всіх киян та гостей столиці на незабутнє і головне автошоу країни - Ви будете приємно здивовані».

Як і завжди, «Столичне Автошоу» буде радувати відвідувачів найвигіднішими ціновими пропозиціями. У рамках Столичного Автошоу відбудеться понад 10 яскравих презентацій ексклюзивних прем'єр автомобільних марок (слідкуйте за анонсами) світового та вітчизняного автопрому. Більше 20-ти всесвітньо відомих брендів будуть приймати участь в автомобільній виставці. Серед них - автомобілі Mercedes-Вenz, Maserati, Chrysler, Jeep, Smart, KIA, Opel, Chevrolet, Nissan, Renault, Toyota, ЗАЗ, Chery, Lada, мотоцикли Ducati та ін.

Автобренди, банки-партнери та страхові компанії представлять на АВТОШОУ `2013 кращі акції і цінові умови з придбання, кредитування та страхування автомобілів. Все це підтверджує основний слоган «Столичного Автошоу» - «Кращий час та місце купити автомобіль».

Класику автомобільного шоу представить масштабна автомобільна експозиція, дрифт - шоу заїзди, автозвук та тюнінг, виставка ретро-автомобілів, мотобайк-шоу, спеціалізована дитяча зона, WIFI - мобільні додатки, пейнт-бол, концерт-шоу, 10 прем'єр щодня , підведення підсумків «Кращий водій України 2013» з врученням переможцю нової ЗАЗ VIDA та святковий феєрверк.

Організатором Столичного Автошоу виступає Корпорація «УкрАВТО».

З питань участі та спонсорства прохання звертатися до Департаменту маркетингових комунікацій Корпорації «УкрАВТО» за тел.: +38 044 201-15-97 або по e-mail: pr@ukravto.ua, з позначкою «Автошоу-2013».

Оргкомітет Столичного «АвтоШоу-10 років»тел.: +38 044 201-15-97,e-mail: pr@ukravto.ua

УкрАВТО у Вашому місті