Новини
18.07.2013

Визначено лідера з продажу Toyota в Україні в 1-ому півріччі 2013

 

За результатами 1 півріччя Тойота Центр Київ «Автосаміт» на Харківському шосе, 179, знову підтвердив, що є заслуженим лідером продажів Toyota в Україні! За січень-червень було продано 655 автомобілів Toyota, що дозволило компанії, незважаючи на введення спецмита в квітні 2013 року, наростити частку ринку до 32% у Києві та 11% - в Україні! Пік продажів Toyota в 1 півріччі 2013 припав на квітень 2013 року і склав 166 автомобілів Toyota.Таких результатів вдалося досягти, в першу чергу, завдяки неухильному дотриманню головного принципу Тойота - «Клієнт понад усе», що на практиці реалізується шляхом постійного вдосконалення процесів продажу та обслуговування автомобілів, розширення комплексу послуг та надання клієнтам додаткових сервісів. І звичайно, - наданням кращої, найбільш якісної пропозиції автомобілів Toyota!

0

Починаючи з січня 2013 року на український ринок вийшло 4 нових моделі Toyota - Auris, RAV4, Verso і Venza, що дозволило Toyota в травні і червні 2013 року закріпитися в трійці лідерів з продажу нових автомобілів в Україні. Зміцнити дані позиції покликаний і швидкий вихід світового бестселера - нової Toyota Corolla, замовлення на яку вже приймаються в Тойота Центр Київ "Автосаміт" за телефоном: (044) 537-54-54

 

 

0

«Повага до людей» і «Постійне вдосконалення» - не порожні слова, а основа нашої стратегії розвитку, якої Тойота Центр Київ «Автосаміт» дотримується протягом останніх 20 років. Тому наш успіх є закономірним результатом кропіткої щоденної праці команди Тойота Центр Київ «Автосаміт», в якій зусилля кожного співробітника направлені на максимальне задоволення потреб клієнтів, що, в кінцевому рахунку, виражається в лідерстві з продажу Toyota, і що більш важливо - довірі та лояльності наших клієнтів - власників автомобілів Toyota!

Тойота Центр Київ "Автосаміт" і далі планує постійно розвиватися і зміцнювати позиції лідера в автомобільній галузі України, надаючи своїм клієнтам найвищу якість обслуговування і кращі автомобілі Тойота!

46326

Тойота Центр Київ "Автосаміт" на Facebook. Приєднуйтесь!

Офіційний дилер Тойота в Україну, входить в структуру УкрАВТО, Тойота Центр Київ «Автосаміт» завжди радий бачити Вас на Харківському шосе, 179. Для Вас ми перетворимо придбання автомобіля на свято!


Тойота Центр Київ «Автосаміт»

Харківське шосcе, 179, Київ

Автосалон: (044) 537-54-54

СТО: (044) 537-54-51

www.toyota.com.уа

 

УкрАВТО у Вашому місті