Новини
05.08.2013

«Кращий водій України 2013» відвідав Дніпропетровськ

У прекрасному місті на Дніпрі визначилися ще 2 претенденти на титул кращого автомобіліста країни! 6-ий практичний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013» відбувся у Дніпропетровську.

03 серпня на території офіційного дилера ЗАЗ ПАТ «Дніпропетровськ-Авто» 20 претендентів на титул кращого автомобіліста країни зійшлися в чесній боротьбі за вихід у фінал всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013». Бойовий запал учасників, здавалося, не «згасив» навіть дощ, який кілька разів починався протягом усього дня. У цілому автомобілісти від'їздили витримано і впевнено, продемонструвавши по максимуму усю свою водійську майстерність і досвід водіння. Ще б пак! Адже мотивація у потенційного переможця більш ніж достатня! Крім титулу найкращого водія країни, він отримає в подарунок новий автомобіль ЗАЗ VIDA від головного партнера конкурсу – Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» – офіційного дистриб'ютора автомобілів ЗАЗ в Україні!

Змагання у Дніпропетровську, як і в усіх містах-учасниках, проходили в 2 заїзди, по 10 учасників у кожному. Учасники змагалися в 3-х вправах фігурного водіння. Боротьба була напруженою, що і позначилося на їзді – було зафіксовано досить багато помилок в порівнянні з відборами в інших містах. Проте варто відзначити, що у боротьбі за перемогу конкурсанти продемонстрували завзятість і наполегливість: незважаючи ні на що, вони виправляли свої помилки, успішно завершуючи всі вправи.

0Так, у першому заїзді впевнену перемогу здобув Юрій Філіпенко, який приїхав взяти участь у конкурсі із Запоріжжя. У другому заїзді не обійшлося без інтриги. Як стало відомо організаторам конкурсу напередодні проведення дніпропетровського практичного етапу, один із заявлених учасників другого заїзду, який зареєструвався на участь попередньо, є професійним автогонщиком. А значить, згідно з офіційними умовами конкурсу, не може брати участь у півфіналі. Тому в цьому заїзді були обрані три «джокери» – учасники, які відповіли правильно на запитання конкурсної анкети  прямо на місці проведення заходу. Краще за всіх впорався із завданнями харків'янин Сергій Івченко, який і став другим фіналістом. За словами обох фіналістів, боротьба була напруженою, але гідною. «До фіналу буду готуватися серйозно! – говорить Сергій Івченко. – Думаю, що боротьба за перемогу у фіналі буде непростою, адже суперники – сильні хлопці з хорошим досвідом водіння».

Фінал конкурсу відбудеться 15 вересня під час Столичного Автошоу в Києві. Тут і визначитися кращий водій України, який стане власником нового автомобіля ЗАЗ VIDA.


0Зовсім скоро своїх фіналістів визначить Донецьк (17 серпня, територія ПАТ "Донецьк-Авто", пр. Ілліча, 95-А). Участь може взяти кожен, незалежно від місця проживання! У кожному з міст – захоплююча програма з подарунками, солодощами та розвагами для маленьких відвідувачів свята. До того ж, паралельно з конкурсом проходить «народний тест-драйв», у ході якого можна протестувати будь-який із автомобілів модельної лінійки ЗАЗ – VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up.

Приєднуйтесь до автомобільного свята у своєму місті! Беріть участь і перемагайте! Позитивний заряд емоцій разом з конкурсом «Кращий водій України 2013» і ЗАЗ – гарантовано!


Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

УкрАВТО у Вашому місті