Новини
09.08.2013

За 6 місяців СК «ГАРАНТ-АВТО» продемонструвала зростання в 17,8%

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» закінчила перше півріччя 2013 з приростом у 17,8% по надходженнях страхових платежів, у порівнянні з таким же періодом минулого року.

 

Український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування у всіх регіонах України, підвела підсумки страхової діяльності за період січень-червень поточного року. За звітний період було отримано 113 834 тис. грн. страхових премій. Результат за перші шість місяців перевищив показник такого ж періоду минулого року на 17,8%, що свідчить про позитивну динаміку в діяльності компанії.

За підсумками першого півріччя приріст надходження страхових платежів зафіксований з таких видів, як страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном «Зелена Карта», страхування майна та інші види майнового страхування, а також обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Що стосується відшкодувань, то за звітний період клієнтам страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» за заявленим страховим випадкам в цілому було відшкодовано 51 759 тис. грн. Найбільше відшкодувань за перші шість місяців поточного року, від загальної суми виплачених клієнтам коштів, припало на КАСКО, ОСЦПВ і добровільне особисте страхування. Продемонстровані компанією результати свідчать про позитивну динаміку, і підтверджують репутацію надійного і фінансово стійкого партнера, яким є страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО».

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

ДОВІДКА.

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис. грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

 

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

УкрАВТО у Вашому місті