Новини
20.08.2013

Конкурс «Кращий водій України 2013» прийняв Донбас

17 серпня в Донецьку відбувся 7-ий і передостанній практичний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013». Змагання традиційно пройшли на автомобілі вітчизняного виробництва ЗАЗ VIDA, який стане подарунком переможцю конкурсу.

0

На території офіційного дилера ЗАЗ ПАТ «Донецьк-Авто» 20 претендентів на титул кращого автомобіліста країни перевірили свою водійську майстерність. Донецьк відзначився не тільки впевненою і неупередженою їздою учасників, але і великою кількістю охочих зайняти два місця «джокера» – 25 осіб, які зареєструвалися прямо на місці проведення заходу і правильно відповіли на запитання конкурсної анкети щодо правил дорожнього руху та модельної лінійки ЗАЗ. Столиця Донбасу виділилася ще й неабияким патріотизмом – практично всі претенденти та учасники етапу – жителі міста та області.

Учасники змагалися у 3-х вправах фігурного водіння в ході двох заїздів. У першому заїзді інтрига щодо лідера трималася до самого кінця, адже завдяки рівній майстерності учасників явного лідера не можна було виділити до останньої вправи. І тільки двох секундний відрив у третьому швидкісному відрізку, дозволив жителю Макіївки Євгену Горєлову, перемогти і стати першим фіналістом від Донецька.

0У другій групі картина була ще більш інтригуючою. Учасники заїзду практично наступали один одному на «п'ятки». Так, в останній вправі відразу у п'ятьох учасників результати відрізнялися на десяті і соті долі секунди! У підсумку перемога дісталася донеччанину Дмитру Литовченку, програмісту за професією, який і став другим фіналістом донецького практичного етапу.

Фінал конкурсу відбудеться 15 вересня на головному автомобільному святі країни – Столичному Автошоу. Тут і визначитися наймайстерніший автомобіліст, який отримає гідне переможця звання кращого водія України 2013. І найголовніше, переможець конкурсу стане володарем нового автомобіля ЗАЗ VIDA від головного партнера конкурсу – Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» – офіційного дистриб'ютора автомобілів ЗАЗ в Україні.

107В останній день літа – 31 липня – конкурс відвідає останнє заплановане місто – Харків (територія офіційного дилера ЗАЗ ПАТ «Харків-Авто», смт. Пісочин, вул. Крупської, 15). Участь може взяти кожен, незалежно від місця проживання! За традицією, в кожному з міст – захоплююча програма з подарунками, солодощами та розвагами для всіх! Також паралельно з конкурсом проходить «народний тест-драйв», в ході якого можна протестувати будь-який з автомобілів модельної лінійки ЗАЗ – VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up.

Не пропустіть останній практичний етап у Харкові! Беріть участь і перемагайте! Насолоджуйтесь автомобільним драйвом разом з конкурсом «Кращий водій України 2013» та ЗАЗ!

 

Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua 


Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

УкрАВТО у Вашому місті