Новини
21.08.2013

Прапор ЗАЗ встановлено на одній з найвищих гірських вершин планети

Прапор ЗАЗ був встановлений на вершині піку Музтаг-Ата (7546м) в гірському масиві Кунь-Лунь на території Китайської Народної Республіки у ході стрімкої та успішної альпіністської експедиції.

0ЗАЗ – усюди перший! Впевнено закріпившись у лідерах на українському авторинку цього літа, ЗАЗ символічно підтвердив свою першість на одній з найвищих гірських вершин світу!

Альпіністська експедиція у складі трьох любителів під керівництвом Сергія Вариводи – керівника компанії ЗАТ «Інтелект», офіційного дистриб'ютора автомобілів ЗАЗ в Республіці Білорусь, пройшла в рекордно короткі терміни – з 20 по 31 липня 2013 р.

0Уже на восьмий день з моменту прибуття до підніжжя гірського велета, 29 липня о 6.30 ранку за місцевим часом керівник експедиції встановив прапор з логотипом ЗАЗ на вершині піку Музтаг-Ата. Висота вершини – понад 7, 5 тис. метрів! Пік Музтаг-Ата на території Китайської Народної Республіки входить у топ-50 найвищих вершин планети і за сприятливих погодних умов має категорію складності 5А при сходженні по класичному маршруту.

«Навантаження у висотному альпінізмі настільки високі, що в якийсь момент єдиним бажанням є повернутися назад. Адже на такому високогір'ї відпочинок потрібен альпіністу кожні 5-6 кроків. розповідає Сергій Варивода. Тому встановлення прапора на вершині завжди є сильним спонукальним чинником йти далі».

0Сходження на вершину такої висоти, як пік Мустаг-Ата – дійсно нелегке завдання, особливо для малої групи та безкисневого сходження. Адже на таких висотах вміст кисню становить близько 25% від нормального рівня. Шлях від базового табору до вершини (а це понад 3000 метрів по вертикалі!) зайняв більше 100 годин. Сходження символічно проводилося по шляху першопідкорювачів по західному гребеню: спільної радянсько-китайської експедиції під керівництвом Є. Белецького.

 

Детальна інформація про моделі ЗАЗ на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).


Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

 

 ДОВІДКА

 

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». Із 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням.

ЗАТ «Інтелект» – ексклюзивний дистриб'ютор ЗАЗ ​​на території Республіки Білорусь. Компанія забезпечує найширший спектр послуг: починаючи з продажу автомобілів, кредитування, лізингу, страхування і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням.

УкрАВТО у Вашому місті