Новини
22.08.2013

Автовишка ТАТА – європейські технології в Україні

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ТАТА в Україні – компанія «Юніверсал Моторз Груп», спільно з ТМ «POLYCAR», офіційним імпортером автовишок італійського виробника Oil&Steel, представили для ринку України автовишку SCORPOIN 1812. Дана конструкція є найбільш затребуваною на вітчизняному ринку, з висотою підйому корзини 18 м.

3Автовишка – невід'ємний атрибут робочого процесу багатьох компаній. Ці мобільні конструкції використовуються на висотних роботах для обслуговування ліній електропередач, фарбування будівель, мийки вікон, чищення високих дерев, монтажу рекламних щитів і багатьох інших видів робіт комунальних служб.

Італійські виробники гідропідйомників протягом багатьох років є безперечними світовими лідерами з виробництва. Oil&Steel по праву є однією з провідних компаній у даному сегменті з досвідом роботи більше 50 років. Свій багаторічний досвід удосконалення ефективності, безпеки, і функціональності компанія вкладає в сучасний продукт, що відповідає всім строгим правилам ЄС і країн СНД з якості та безпеки.

2ТАТА OS1812 на базі шасі ТАТА 613 (E-3), з установкою Oil&Steel SCORPOIN 1812 (18) – унікальна для українського ринку за своїми параметрами автовишка, що дозволяє одночасно перевозити 7 чоловік персоналу (використовуватися як бригадний автомобіль), робочий інструмент, має компактні габаритні дані та високі експлуатаційні показники. Автовишки пройшли всі сертифікаційні випробування і поставляються з повним комплектом документів для МРЕВ і ДГПН.

«Українські компанії, без сумніву, отримають вигоду від експлуатації автовишки ТАТА OS1812 – європейського продукту з якісними функціональними характеристиками» – коментує новинку Генеральний директор компанії «Юніверсал Моторз Груп» Андрій Шпак.

Вартість вишки стартує від 550 000 грн, що, у свою чергу, не дорожче вітчизняних аналогів. Гарантійний термін експлуатації на автомобілі ТАТА становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється на всій території України.

Детальна інформація про моделі ТАТА на сайті www.bus-truck.com.ua, а також по телефону гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ,  і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

УкрАВТО у Вашому місті