Новини
28.08.2013

СК «Гарант-Авто» підвела підсумки за період «січень-липень»: +17% страхових премій

Українська страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка надає послуги ризикового страхування для фізичних та юридичних осіб, що має за плечима більше двох десятків років досвіду роботи, підвела підсумки своєї діяльності за період «січень-липень». Згідно з результатами, за сім місяців поточного року, загалом було отримано 134 752 тис. грн. страхових премій. Якщо порівняти цю цифру з показниками такого ж періоду минулого року, в цьому році позитивна тенденція дозволила перевершити результат 2012 року на 17%.

Основними видами страхування, за якими було зібрано найбільше страхових премій, стали, в порядку убування, обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО та страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. У загальному підсумку на три ці види прийшлось 107 256 тис. грн., або майже 80% від суми зібраних страхових премій за сім місяців поточного року.

«Позитивна динаміка у надходженнях страхових премій спостерігається в нашій компанії вже четвертий місяць поспіль. Це свідчення правильного напряму, який вибрала компанія, для свого розвитку», прокоментував Заступник Голови Правління, Сергій Балковий.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

ДОВІДКА. СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 – 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

УкрАВТО у Вашому місті