Новини
02.09.2013

Встанови рекорд України на ЗАЗ VIDA!

14 вересня, в перший день Столичного Автошоу 2013, стартує проект «Встанови автомобільний рекорд України на ЗАЗ VIDA!». Кількаденний автозабіг передбачає найдовший тест-драйв по всій Україні на автомобілі ЗАЗ VIDA без вимкнення двигуна. Якщо ти ентузіаст із жагою нових відчуттів, тоді цей проект саме для тебе!

 

0Час та місце стартування проекту – 14 вересня, Столичне Автошоу 2013, експозиція ЗАЗ. Саме звідси розпочнеться кількаденний пробіг по всій території України (близько 5 000 км!) на автомобілі ЗАЗ VIDA – найдовший маршрут з увімкненим двигуном, що стане рекордним для України!

 

Пробіг на ЗАЗ VIDA – це захоплююча подорож різними куточками нашої країни. Зміна екіпажу проходитиме у 12 містах: Шостці, Харкові, Луганську, Бердянську, Феодосії, Євпаторії, Одесі, Крижополі, Чернівцях, Мукачеві, Львові та Сарнах. Фініш прийматиме Київ.

На кожному відрізку – від міста до міста – кермувати ЗАЗ VIDA можеш саме ти! Стати учасником пробігу всеукраїнського масштабу може кожен автомобіліст. Для участі необхідно пройти реєстрацію на сайті www.zazrecord.com. За результатами попередньої реєстрації, організатором проекту ДП «Бурда-Україна» відповідно до офіційних умов,  буде відібрано 12 учасників, які й долучаться до встановлення унікального рекорду України.

Для всіх учасників пробігу – подарунки від партнерів та організаторів проекту разом із драйвовим настроєм та цікавою компанією журналістів видання «Автомир». Дізнайся подробиці на www.zazrecord.com.

ЗАЗ VIDA – якісне та надійне авто вітчизняного виробника ЗАЗ, яке підтвердить свій авторитет у масштабі всеукраїнського пробігу!

Останні новини щодо підготовки та перебігу пробігу – в режимі «лайв» на сторінці ЗАЗ у Facebook.

Організатор проекту – журнал «Автомир» (ДП «Бурда-Україна»). Партнер проекту – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс».

 

Офіційні правила проекту – www.zazrecord.com.

 

Стань одним із учасників пробігу – мандруй Україною на одному подиху разом із ЗАЗ VIDA!

 

Більше інформації про моделі ЗАЗ – на сайті www.zaz.ua.

 

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


Додатково

 

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» – офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up. 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

«Автомир»український щотижневий автомобільний журнал. Надає найрізноманітнішу інформацію: від репортажів з міжнародних автосалонів до порівняльних тестів автомобільних шин і масел різних фірм. У кожному номері новинки автоіндустрії. Журнал регулярно приділяє увагу питанням автоправа, практичним порадам щодо ремонту автомобіля і купівлі запчастин усьому тому, що важливо для автовласника. 

 

УкрАВТО у Вашому місті