Новини
03.09.2013

У Харкові фінішував відбір фіналістів конкурсу «Кращий водій України 2013»

31 серпня в Харкові визначили 2-х останніх фіналістів всеукраїнського конкурсу «Кращий водій України 2013» . Змагання традиційно пройшли на автомобілі вітчизняного виробництва ЗАЗ VIDA, який на фіналі в Києві дістанеться в якості подарунка переможцю конкурсу.


0

Влітку 2013 року конкурс «Кращий водій України 2013» відвідав 8 найбільших міст України. Фіналістів визначили Київ, Львів, Сімферополь, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ і Донецьк. Останнім містом-учасником став Харків. Саме тут на території офіційного дилера ЗАЗ ПАТ «Харків-Авто» серед 20 учасників визначилися 2 останніх фіналіста.

Останній літній день виявився зовсім «осіннім». Дощ загрозливо збирався обрушитися на Харків цілий день, час від часу посилювалися пориви вітру. До того ж, сильна гроза пройшла напередодні ввечері. Однак бажаючих взяти участь у вправах з фігурного водіння похмура погода не зупинила. Люди підходили постійно, реєструвалися прямо на місці участі, відповідали на запитання конкурсної анкети. У результаті «джокерів» вибирали з більше, ніж 3-х десятків конкурсних анкет на знання правил дорожнього руху. До речі, в Харкові джокерів було троє, так як один із заявлених раніше учасників на етап не прийшов.

У першому заїзді учасники показали практично «ювелірну» їзду. Перші дві вправи на паркування виконувалися настільки чітко і обережно , що мало хто зачіпав штрафні конуси. У результаті - жодного збитого конуса! Це трохи розтягнуло загальний час проведення заїзду, але залишило гарне враження про майстерність і обережності водіїв. Саме ці риси і визначили першого харківського фіналіста, яким став Володимир Мисливець. До речі, цей учасник виступав першим, що завжди складніше. Навіть не бачачи помилок інших претендентів, він стабільно показував одні з кращих результатів, і в підсумку здобув заслужену перемогу.

0

Другий заїзд також не відрізнявся зайвою емоційністю. Водії їздили впевнено і не поспішаючи, не роблячи необачних помилок. Саме на такій впевненій хвилі другим переможцем харківського практичного етапу конкурсу став Дмитро Александров. До речі, на конкурс він потрапив завдяки підтримці друзів, які проголосували за нього в соціальних мережах та вивели в лідери серед харків'ян. Дмитро Александров відверто розповів, що до участі в заїзді готувався напередодні кілька годин разом з інструктором з водіння . І не приховує, що так само буде готуватися і до фіналу у Києві: «Всі завдання - дуже динамічні і цікаві. Але легкими їх не назвеш, тому до фіналу потрібно підходити серйозно і підготуватися по максимуму».

0Паралельно з конкурсом в Харкові, як і в усіх інших конкурсних містах, проходив «народний тест-драйв», в ході якого всі бажаючі тестували автомобілі модельної лінійки ЗАЗ - VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up. Найменших глядачів з «групи підтримки» учасників розважали веселі аніматори з аквагримом, кульками, конструктором і цікавими іграми.

Літо закінчилося, а з ним - і відбіркові практичні етапи конкурсу «Кращий водій України 2013» . Визначено 16 учасників фіналу, який відбудеться 15 вересня в рамках Столичного Автошоу 2013 за адресою: Столичне шосе, 90. Саме тут визначиться людина, яка гідна називатися кращим водієм України 2013 року. Він і стане щасливим власником нового автомобіля ЗАЗ VIDA від головного партнера конкурсу - дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ- сервіс».

Не пропустіть розв'язку найавтомобільнішого конкурсу країни - «Кращий водій України 2013»! Підтримайте фіналістів на Столичному Автошоу 2013 - гарний настрій і справжній автомобільний драйв разом із ЗАЗ гарантовано!

 

Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua 


Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

УкрАВТО у Вашому місті