Новини
05.09.2013

Столичне Автошоу 2013 представить глядачам кращі зразки комерційної техніки

014 – 15 вересня гості 10-го ювілейного Столичного Автошоу 2013 матимуть змогу ознайомитися із низкою комерційних моделей –легких вантажних автомобілів та автобусів, серед яких нові модифікації виробництва 2013 р.

Столичне Автошоу у черговий раз запрошує киян та гостей столиці долучитися до головного автомобільного свята Києва! Цьогоріч виставка пропонує увазі відвідувачів експозицію із кращими зразками комерційної техніки від автомобільних брендів ЗАЗ і TATA.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів комерційних автомобілів ЗАЗ і ТАТА в Україні – компанія «Юніверсал Моторз Груп» – на Столичному Автошоу 2013 представить свій стенд, серед яких нові модифікації автомобілів. Зокрема, відвідувачі виставки зможуть побачити нові модифікації автобусної техніки ЗАЗ, що зійшли з конвеєра вітчизняного виробника нинішнього 2013 року та створені з метою забезпечення максимального комфорту здійснення пасажирських перевезень – автобуси ЗАЗ А07А-41, А07А2-44, А07А3-65, А07А3-64 та інші.

0Також експозиція представить увазі глядача нові модифікації моделей бренду ТАТА – LPT 613, LPT 1116, LPT 618 та ін. Ці вантажні авто всесвітньо відомого бренду мають репутацію зручних в експлуатації, надійних та довговічних вантажних авто, які охоче вибирає вітчизняний споживач. Завершить лінійку ТАТА на Столичному Автошоу 2013 – повнопривідний пікап ТАТА Xenon. Нині цей потужний та надійний позашляховик із яскравим дизайном можна придбати у дилерській мережі «Юніверсал Моторз Груп» за максимально вигідною ціною у 160 тис. грн., з відчутною знижкою у 24 910 грн!

Завітайте на стенд «Юніверсал Моторз Груп» та побачте кращі рішення для здійснення вантажних та пасажирський перевезень від брендів ЗАЗ і ТАТА!

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ,  і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

УкрАВТО у Вашому місті