Новини
05.09.2013

В мережі СК «ГАРАНТ-АВТО» діють спеціальні ціни при замовленні поліса он-лайн.

Один з найбільших і найдосвідченіших страховиків на ринку ризикового страхування , компанія « ГАРАНТ- АВТО» , завершила період тестування функції «замовлення поліса страхування он-лайн» на регіональному рівні. З сьогоднішнього дня ця функція доступна будь-якому існуючому або потенційному клієнтові в будь-якому куточку України , де є доступ до мережі Інтернет.

Дана послуга дозволяє клієнту отримати кілька переваг. По-перше , клієнт , якщо є необхідність застрахувати автомобіль по одній з програм КАСКО, або ж застрахувати нерухомість, отримує можливість, не виходячи з дому і не здійснюючи зайвих телефонних дзвінків, отримати попередню вартість поліса. По-друге, скориставшись опцією «замовлення поліса он-лайн», клієнт отримує можливість придбати поліс за однією з програм КАСКО або страхування майна за спеціальною ціною. По-третє, через он-лайн форму клієнт може замовити поліс ОСЦПВ або «зелену карту». Зрозуміло, що поліса по цих видах страхування клієнт зможе придбати без будь-яких спеціальних пропозицій, оскільки заниження ціни на обов'язкові види страхування є порушенням законодавства.

Клієнту, якому необхідний поліс страхування, достатньо зайти на сайт www.garant-auto.ua і скористатися одним з калькуляторів з виду страхування, який зацікавив. Після цього, перейти за посиланням у вікні під отриманим розрахунком і заповнити необхідні поля форми он-лайн замовлення. Якщо ж у клієнта є особливі побажання щодо придбання поліса, додаткову інформацію можна вказати в полі «Повідомлення».

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

ДОВІДКА, СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 – 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

УкрАВТО у Вашому місті