Новини
27.09.2013

Автомобіль ЗАЗ VIDA вручено кращому водію України 2013 року!

Україна вдруге визначила свого кращого водія! 15 вересня під час Столичного Автошоу фінішував конкурс «Кращий водій України 2013». Автомобіль ЗАЗ VIDA вручено «кращому з кращих» –  Андрію Труфаненко.

dsc09679На 10-му ювілейному Столичному Автошоу закінчилось автомобільне літо 2013, а з ним і всеукраїнський конкурс «Кращий водій України 2013».  Три місяці  разом із ЗАЗ VIDA конкурс відвідав 8 найбільших міст України – Київ, Львів, Сімферополь, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Донецьк і Харків. У кожному із міст визначали по 2 кращих автомобіліста, гідних київського фіналу та головного подарунку – автомобіля ЗАЗ VIDA. Усього до участі в конкурсі зареєструвалось близько 2,5 тис. учасників з усієї України. У кожному місті за вихід до фіналу змагалося 20 відібраних за результатами реєстрації водіїв.

Кожне з міст запам’яталося по-своєму – десь переважали емоції, а десь спокій і рівномірна їзда. В одних містах лідери були явні із першої конкурсної вправи, в інших – проводились додаткові завдання, адже конкурсанти йшли настільки рівно, що результати визначалися лише долями секунд! Десь водії показали кращі результати у паркуванні, в інших – у швидкісній їзді з перешкодами. Незмінним залишалось одне – головний подарунок переможцю – новий автомобіль ЗАЗ VIDA від Філії «АвтоЗАЗ-сервіс». 

img_1707Отож, на фіналі у Києві зустрілися 16 потенційних переможців: В’ячеслав Іванов та Владислав Гаркавенко (київський відбір), Володимир Свистун та Анатолій Ільницький (львівський відбір), Леонід Жук та Олександр Ковальчук (відбір у Сімферополі), Андрій Труфаненко та Олександр Барзик (одеський відбір), Роман Мамай та Ігор Долженко (відбір у Запоріжжі), Юрій Філіпенко та Ярослав Єгоров (відбір у Дніпропетровську), Євген Горелов та Дмитро Литовченко (донецький відбір), Володимир Мисливець та Дмитро Александров (відбір у Харкові).

Фіналісти були розбиті на пари, та змагалися синхронно на 2-х автомобілях ЗАЗ VIDA – чорного та білого кольору. Правила фіналу цьогоріч були суворі!. Адже заїзд кожної з пар відбувався «на виліт» –  єдиний збитий штрафний конус карався вибуттям зі змагання. Таким чином після кожного з 3-х заїздів зі змагання вибувала половина учасників.

img_1676Тож в останньому 4-му заїзді, що мав визначити переможця зійшлись харків’янин Володимир Мисливець та Андрій Труфаненко, що став переможцем практичного етапу в Одесі. Обидва проїхали дистанції без помилок, не торкаючись конусів, але швидшим виявися Андрій Труфаненко. Він і став володарем титулу «Кращого водія України 2013»! Новий власник ЗАЗ VIDA не стримував своїх емоцій: «Це просто чудово! Люди усе життя заощаджують кошти на новий автомобіль. А я, здається, все життя готувався до того, щоб його виграти!».

Перемогу в конкурсі, окрім відмінних навиків водіння, Андрію Труфаненко принесла ще і його наполегливість. Ставши другим на київському практичному етапі, він не склав руки та реєструвався на наступні відбіркові етапи. Саме так він потрапив до Одеси, де й переміг та вийшов у фінал.

img_1949«Як для чоловіка – я гордий, що став кращим водієм України! – розповідає Андрій Труфаненко.А як сім’янин, я надзвичайно щасливий, що у моїй родині з’явиться нове хороше авто – ЗАЗ VIDA».

27 вересня відбулося вручення автомобіля ЗАЗ VIDA переможцю. В урочистій атмосфері на території офіційного дилера ЗАЗ «Автоцентр на Столичному» в Києві Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький вручив ключ та передав всі необхідні документи на право експлуатації автомобіля ЗАЗ VIDA переможцю конкурсу «Кращий водій України 2013» Андрію Труфаненко.

img_1853На думку Андрія Залуцького, усі з 16-ти фіналістів змагалися достойно, та перемогу здобув дійсно найкращий: «Ми раді, що провели всеукраїнський конкурс з визначення кращого водія вдруге. Але ще більш приємніше вручити подарунок цьогорічному переможцю – наш найкращий автомобіль – ЗАЗ VIDA!».

Нагадаємо, що всеукраїнський конкурс «Кращий водій України 2013» проходив з 6 травня по 15 вересня 2013 року на території  усієї Україні. Організатор конкурсу –  Медіагрупа «Автоцентр», головний партнер - дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс».

До речі, паралельно з конкурсом у кожному із міст проходив «народний тест-драйв» автомобілів усієї модельної лінійки ЗАЗ – VIDA, Forza, Lanos, Sens, Lanos Pick-up. Моделі вітчизняного виробника протестували близько 300 «народних» драйверів.

 

Автомобільне літо з «Кращим водієм України 2013» закінчилось! До нових зустрічей разом із «Кращим водієм України» наступного року!


Більше інформації про конкурс «Кращий водій України 2013» та офіційні умови на сайтах www.zaz.ua та www.autocentre.ua 

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ Vida, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

 

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

                                                          
УкрАВТО у Вашому місті