Новини
30.09.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» за 8 місяців зібрала на 17,5 % більше страхових платежів

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування на ринку України , за результатами роботи за період січень-серпень поточного року отримала 157 311 тис. грн. страхових платежів, що відповідає приросту у розмірі 17,5 %, якщо порівняти показники такого ж періоду минулого року . Основними об’ємостворюючими видами страхування стали КАСКО, ОСЦПВ, «зелена карта» та добровільне особисте страхування на які в цілому припало 86 % від суми страхових платежів за звітний період.

Згідно з даними страхової компанії, зростання за підсумками 8 місяців поточного року було зафіксовано за кількома видами страхування. Найбільш істотний приріст надходження страхових платежів відзначений зі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Надходження платежів збільшилися більш ніж в 4 рази. Також відчутно зросли обсяги страхових платежів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. У порівнянні з торішнім періодом, у поточному році за вісім місяців було отримано більш ніж на 30 % більше платежів з цього виду страхування. Крім цього зростання продемонстрував і такий вид страхування, як добровільне особисте страхування. За цим видом страхування приріст надходження страхових платежів склав 14 %.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльність, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

УкрАВТО у Вашому місті