Новини
30.09.2013

В Євпаторії зібралися автолюбителі моделі Lanos

19-22 вересня 2013 року за підтримки Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» відбувся Четвертий Всеукраїнський Зліт Автомобільного Клубу «Ланос Клан» в приморському місті-курорті Євпаторія.

0В черговий раз це захід об'єднав «ланосоводів» з усіх куточків України! Український автомобільний клуб «Ланос Клан» був створений 1 березня 2005 невеликою групою людей, яких об'єднала любов до вітчизняного бренду ЗАЗ і до моделі Lanos. Уже чотири роки поспіль автомобільні ентузіасти разом зі своїми улюбленими авто збираються на кілька днів, щоб поділитися досвідом водіння, похвалитися своїми автомобілями, взяти участь у традиційному автопробізі і просто поспілкуватися в хорошій компанії друзів та однодумців.

0Місцем зустрічі було обрано приморське місто-курорт в західній частині Криму - Євпаторія. Кожен з присутніх приїхав сюди для того, щоб зустріти старих знайомих і знайти нових, випробувати на собі тепло осіннього моря і провести цей час в приємній компанії любителів Lanos.

«Цих людей об'єднав народний український автомобіль Lanos, який виробляється на Запорізькому автомобільному заводі. - Каже перший заступник Глави клубу «Ланос Клан» Тарас Котович. - На сьогоднішній день на нашому форумі зареєстровано більше 50 тис. автомобілістів, які вибрали своїм авто народний і перевірений роками Lanos» .

0У п’ятницю 20 вересня колона автомобілів Lanos дружно виїхала з бази відпочинку «Акваторія» у бік міста з 350-річною історією - Бахчисарай. У програму автопробігу входили екскурсія на Чуфут-Кале повз Успенського монастиря, обід в кафе Ашлама-Сарай, екскурсія в Ханський палац. А в суботу , 21 вересня, учасників зльоту чекала цікава та насичена програма розважальних заходів, яка не дала нудьгувати нікому. Так, проводилися конкурси по слалому, автостайлінгу і автотюнінгу для автомобілістів, охочих вкласти своє «я» в автомобіль, а також конкурси для глядачів. Ще одним привабливим заходом зльоту стало проведення аматорських гонок на випередження і багато інших розважальних цікавинок.

0«Автомобільний клуб «Ланос Клан» - це товариство любителів автомобіля Lanos, який за роки експлуатації в Україні став дійсно «народним» авто. - повідомив Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ- сервіс» Андрій Залуцький. - Ми дуже раді, що такий клуб існує сьогодні в Україні, і нам завжди приємно його підтримати».

Сьогодні модель Lanos виробляється на потужностях Запорізького автомобілебудівного заводу. ЗАЗ  Lanos - автомобіль, який шість років поспіль носив титул «Абсолютного лідера продажів» за результатами щорічного національного автомобільного рейтингу-акції «Авторейтинг». Доступний у всій дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» в кузовах седан і хэтчбек, з механічною і автоматичною коробкою передач. Сьогодні офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні пропонує ціни на модель ЗАЗ Lanos всього від 70 000 грн!

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ – на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

 

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. Із 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ Vida, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ в будь-якому куточку України.                                                         

 

 

УкрАВТО у Вашому місті