Новини
02.10.2013

ЗАЗ VIDA ВСТАНОВИЛА АВТОМОБІЛЬНИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» та журнал «Автомир» встановили автомобільний рекорд України – найдовший тест-драйв навколо всієї України на автомобілі ЗАЗ VIDA, не вимикаючи двигун – 4700 км усього за 4 дні! Про це повідомили учасники проекту «Встанови автомобільний рекорд України на ЗАЗ VIDA!» під час прес-конференції в УНІАН 2 жовтня.

0Автозабіг стартував у Києві 14 вересня, в перший день Столичного Автошоу 2013 о 14:00, а фінішував 18 вересня о 13:45. Масштабний пробіг передбачав захоплюючу мандрівку навколо усієї України у дружній команді журналістів видання «Автомир» та фахівців дистриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс», яких очолив Генеральний директор компанії – Андрій Залуцький. До команди почергово приєднувались звичайні автолюбителі   – «народні» водії з різних міст України. Саме вони, а також головний редактор журналу «Автомир» Віталій Новак, «на одному подиху» позмінно керували автомобілем ЗАЗ VIDA, безпосередньо долучаючись до встановлення унікального автомобільного рекорду України!  

0Зміна екіпажу проходила у 12 містах: Шостці, Харкові, Луганську, Бердянську, Феодосії, Євпаторії, Одесі, Крижополі, Чернівцях, Мукачеві, Львові та Сарнах. Довгожданий фініш прийняла столиця України – Київ.

«Я навіть не очікував такого ентузіазму від усіх учасників пробігу, – коментує Віталій Новак, – Без нормального харчування, при повній відсутності елементарного побутового комфорту, під постійним дощем, – і все одно здавалося, якщо щось трапиться з нашою ЗАЗ VIDA, – її піднімуть на руки і понесуть далі по маршруту. Слава Богу не довелося. Десь в районі Бердянська "потонув" автомобіль супроводу: датчики витрати повітря залило водою, і мотор запрацював у аварійному режимі. І це практично вантажівка! А VIDA нічого - знай собі, їде. Теж, мабуть, відчувала відповідальність - ну як же, йдемо на рекорд!».

0«Як офіційний дистриб’ютор автомобілів ЗАЗ в Україні, ми розуміли, що проект зі встановлення рекорду має певний репутаційний ризик,  адже на кону – перевірка  якості та витривалості нашого автомобіля безпосередньо в умовах різнодоріжжя нашої країни. – коментує Андрій Залуцький. Однак, ми свідомо пішли на цей ризик, адже не сумнівалися, що ЗАЗ VIDA із завданням впорається. ЗАЗ VIDA – наш  флагман, якість та відмінні експлуатаційні характеристики якого сьогодні підтвердив унікальний автомобільний рекорд України».

0Фіксація рекорду під час автозабігу відбувалася завдяки компанії «Українські супутникові системи безпеки «Укр-Астра», що спеціалізується на GPS-моніторингу транспорту. В автомобіль ЗАЗ VIDA було встановлено датчики системи «Геоінформер», які фіксували найрізноманітніші параметри: завантаження автомобіля, рівень палива в баку, його швидкість та географічне перебування, а також ввімкнення та вимкнення запалювання і відстеження обертів двигуна.

«Ми приємно здивовані високою якістю технологічного супроводу цього рекорду. Програмне забезпечення пересування автомобіля було представлено на належному рівні. Доказова база, сформована на основі цих матеріалів, дозволяє нам заявити про нове національне досягнення», - коментує експерт Національного реєстру рекордів Віталій Зорін.

0Цікаві факти проекту:

  •   Загальна кількість палива, яке знадобилося ЗАЗ VIDA для встановлення рекорду, – 348 літрів.
  •   Середня витрата палива «рекордним» авто – 7,3 літра на 100 км.
  •   Учасники рекордного автозабігу провели 91 годину в дорозі.
  •   Під час тест-драйву учасники з'їли 86 hot-dogів, випили 25 літрів кави, 10 літрів red bull та 12 літрів Coca-Cola. 

Організатор проекту – журнал «Автомир» (ДП «Бурда-Україна»). Партнер проекту – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс».  Страховий партнер - ТДВ "Експрес Страхування".

 

Довідка:

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» – офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

«Автомир»український щотижневий автомобільний журнал. Надає найрізноманітнішу інформацію: від репортажів з міжнародних автосалонів до порівняльних тестів автомобільних шин і масел різних фірм. У кожному номері новинки автоіндустрії. Журнал регулярно приділяє увагу питанням автоправа, практичним порадам щодо ремонту автомобіля і купівлі запчастин усьому тому, що важливо для автовласника.

ТДВ "Експрес Страхування" - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України - Корпорації "УкрАВТО". Компанія має ліцензії на 23 види страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів "Експрес Страхування" використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку по всій Україні та якісне обслуговування впродовж всього терміну страхування. Ліцензія № 429899 від 04.11.2008. 

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

УкрАВТО у Вашому місті