Новини
08.10.2013

ЗАЗ VIDA: національний рекорд на одному подиху

4767 км за 4 дні не вимикаючи двигун ЗАЗ VIDA не просто можливо! Це новий рекорд України, зафіксований у Національному реєстрі рекордів.

0Унікальний проект зі встановлення рекорду України на ЗАЗ VIDA - спільна ідея команди дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» та журналу «Автомир». Саме ці ентузіасти проїхали разом з «рекордним» авто весь маршрут ! А це - периметр усієї України, зі зміною екіпажу в 12 містах: Шостці, Харкові, Луганську, Бердянську, Феодосії, Євпаторії, Одесі, Крижополі, Чернівцях, Мукачеві, Львові та Сарнах. У кожному з міст до  незмінного екіпажу по черзі приєднувалися звичайні автолюбителі - «народні» водії з різних міст країни, які безпосередньо керували авто і допомагали встановлювати автомобільний рекорд.

Я навіть не очікував такого ентузіазму від усіх учасників пробігу, - коментує головний редактор журналу «Автомир» Віталій Новак, - без нормального харчування, при повній відсутності елементарного побутового комфорту, під постійним дощем, - і все одно здавалося, якщо щось трапиться з нашою ЗАЗ VIDA - її піднімуть на руки і понесуть далі за маршрутом. Слава Богу не довелося».

0На ЗАЗ VIDA були встановлені спеціальні пристрої, які фіксували його рух і, відповідно, достовірність установлення рекорду. Зокрема, датчики системи «Геоінформер» зчитували різні параметри: завантаження автомобіля, рівень палива в баку, його швидкість і географічне перебування, а також включення і відключення запалювання, і відстеження обертів двигуна.

«Я даже не ожидал такого энтузиазма от всех участников пробега, комментирует главный редактор журнала «Автомир» Виталий Новак, без нормального питания, при полном отсутствии элементарного бытового комфорта, под постоянным дождем, – и все равно казалось, если что-то случится с нашей ЗАЗ VIDA – ее поднимут на руки и понесут дальше по маршруту. Слава Богу не пришлось».

«Доказова база, сформована на основі показників спеціального обладнання, дозволяє нам заявити про нове автомобільне досягнення, яке ми внесли до Національного реєстру рекордів», - коментує встановлення рекорду експерт Національного реєстру рекордів Віталій Зорін.

0Чи можна засумніватися в іноді не найдосконалішій якості вітчизняних доріг? Не завжди задовільний їх стан, а іноді і відсутність покриття, безумовно, кидало виклик ЗАЗ VIDA. Але автомобіль не підвів жодного разу! 

«Ми не сумнівалися, що ЗАЗ VIDA із завданням впорається. - Коментує технічний потенціал «рекордного» авто Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ- сервіс» Андрій Залуцький. - І не помилилися ! Всі колісні диски цілі, не було пробоїв підвіски, жоден її елемент не пошкоджений, як немає і жодних пошкоджень днища».

Окремо Андрій Залуцький відзначає бездоганну роботу двигуна ЗАЗ VIDA. Під час усіх 4-х днів маршруту не було зафіксовано порушень температурних режимів і перебоїв у його роботі. І це з урахуванням того, що двигун не лише постійно був включеним, а й працював в умовах гірських ділянок рекордного маршруту, де навантаження на силовий агрегат значно посилювалася. До того ж, всі учасники проекту відзначили витривалість підвіски автомобіля, завдяки якій ЗАЗ VIDA їхав рівномірно і м'яко, забезпечуючи комфорт своїм пасажирам.

Про безпеку життя учасників автопробігу потурбувався страховий партнер  проекту – компанія «Експрес Страхування».

«У нас була відповідальна місія забезпечити страховий захист кожному із водіїв. – коментує директор «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва. –  Протягом усього проекту ми слідкували за перебігом подій та завжди були готові оперативно надати допомогу. Але, на щастя, все пройшло вдало та без страхових пригод».

Цікаві факти проекту:

  • Загальна кількість палива, яке знадобилося ЗАЗ VIDA для встановлення рекорду, – 348 літрів.
  • Середня витрата палива «рекордним» авто – 7,3 літра на 100 км.
  • Учасники рекордного автозабігу провели 91 годину в дорозі.
  • Під час тест-драйву учасники з'їли 86 hot-dogів, випили 25 літрів кави, 10 літрів red bull та 12 літрів Coca-Cola.

 

Організатор проекту – журнал «Автомир» (ДП «Бурда-Україна»). Партнер проекту – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». Страховий партнер – ТДВ «Експрес Страхування».

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

УкрАВТО у Вашому місті