Новини
11.10.2013

Крано-маніпуляторна техніка FASSI на базі шасі ТАТА доступна покупцеві

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» поповнила свій модельний ряд новим брендом комерційної техніки спеціального призначення. В дилерській мережі УкрАВТО стартували продажі крано-маніпуляторної техніки преміум-класу FASSI на базі шасі ТАТА LPT 1618.

1FASSI - іменитий бренд крано-маніпуляторної техніки преміум-класу, який є світовим лідером на ринку продукції для управління вантажем на базі вантажних шасі. Крани-маніпулятори FASSI мають конфігурацію, яка чудово поєднує в собі невеликі розміри та великий виліт стріли; мають унікальну кінематику руху елементів стріли, що забезпечує великий виліт і високу вантажопідйомність.

На сьогоднішній день компанія «Юніверсал Моторз Груп» спільно з ексклюзивним дилером FASSI в Україні - компанією ТМ «POLYCAR» - пропонує готове рішення у вигляді алюмінієвої бортової платформи з КМУ FASSI F95A.0.22 на базі шасі вантажного автомобіля ТАТА LPT 1618. Дана конструкція буде незамінна для клієнтів, бізнес яких пов'язаний з такими галузями, як будівельна, промислова, переробка та утилізація відходів, лісозаготівля, оборонна промисловість та ін.

2«FASSI - по праву вважається найбільшим в Італії та третім у світі виробником маніпуляторів. Такі установки надійно служать по 10-15 років в будь-яких кліматичних умовах. - коментує Генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп» Андрій Шпак. - Ми раді, що відтепер можемо запропонувати цю продукцію і вітчизняному клієнту».

Вартість конструкції на базі шасі ТАТА LPT 1618 - від 623 300 грн. Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється на всій території України.

Детальна інформація про моделі ТАТА на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії  0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ,  і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

УкрАВТО у Вашому місті