Новини
15.10.2013

«Юніверсал Моторз Груп» представила самоскид на шасі ТАТА LPT 1116

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ТАТА в Україні компанія «Юніверсал Моторз Груп» презентувала вітчизняному покупцеві самоскид на базі ТАТА LPT 1116.

3Новий самоскид на базі шасі ТАТА LPT 1116 укомплектований дизельним двигуном потужністю 160 к.с. Вантажопідйомність такого автомобіля – до 6 тонн. Гідропод'ємний пристрій кузова складається з надійних комплектуючих, що відповідають кращим європейським стандартам якості: гідростанції, гідроциліндра, а також автоматичного обладнання, яке відключає систему підйому при перекиданні платформи на кут 37º-40 º при розвантаженні тому, і 45º - 50º при розвантаженні на бік.

Кузовна платформа обладнана відкидними боковими та задніми бортами. Об'єм кузова зі стандартними бортами висотою 600 мм складає 13,5м² . При розвантаженні бічні борти відкидаються на кут 90º і стають продовженням платформи, завдяки чому вантаж не засипає колеса автомобіля. Гарантована достатня жорсткість основи платформи на кручення, що не допускає деформації платформи при вивантаженні. Самоскид практичний в експлуатації, так як управління підйомом і опусканням платформи може здійснюватися як із кабіни, так і поза автомобілем.

5«Презентація даного самоскида викликала інтерес серед споживачів українського ринку, де зберігається стабільний попит на спеціалізовану недорогу, але разом з тим надійну техніку. – Коментує Генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп» Андрій Шпак.  Адже в умовах зниження споживчого попиту саме ціна і вартість експлуатації є вирішальними при виборі техніки».

Ціна самоскида на базі шасі ТАТА LPT 1116 – від 333 000 грн. Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється на всій території України .

Детальна інформація про моделі ТАТА на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії  0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ,  і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

УкрАВТО у Вашому місті