Новини
24.10.2013

Зміни в складі менеджменту «ГАРАНТ-АВТО»

Рішенням Наглядової Ради страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» затверджено рішення про зміни у складі правління Компанії.

Згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ УСК «ГАРАНТ-АВТО» посаду Заступника Голови Правління з фінансів з 25.10.13 займе Височанська Тетяна Сергіївна, яка до цього очолювала управління документального обліку компанії. У той же час, Лукашенко Катерина Сергіївна, що займала цю посаду протягом останніх двох років, і проявила себе як досвідчений професіонал у цій сфері, переведена на роботу в одну з найбільших дистриб'юторських компаній, що входять до складу Корпорації УкрАВТО.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://ua.garant-auto.ua/, зателефонувавши до цілодобового інформаційно-консультаційного центру за телефоном 0800500456 або відвідавши сторінку в соціальній мережі https://www.facebook.com/garantauto.ua

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

УкрАВТО у Вашому місті