Новини
24.10.2013

Компанія Carlsberg Ukraine пролонгувала договір страхування з «ГАРАНТ-АВТО»

Страхування співробітників за програмою добровільного медичного страхування на сьогоднішній день позитивно сприймається все більшою кількістю крупних компаній. Carlsberg Ukraine - компанія, котра є клієнтом ГАРАНТ-АВТО кілька років, вже давно сприймає страхування співробітників як необхідність , оскільки професійний , працездатний і здоровий штат, який знає і розуміє , що про нього піклуються, - це один з ключових елементів успіху корпоративного бізнесу. Компанія Carlsberg Ukraine пролонгувала договір страхування з ДМС зі страховою компанією «ГАРАН -АВТО» ще на один рік. Згідно з умовами договору, на страхування приймаються понад 1700 співробітників та їх членів сімей. Кожен власник страхового поліса, залежно від варіанту програми страхування, може розраховувати на покриття страховою компанією витрат пов'язаних з наданням послуг поліклініки, стаціонарного лікування, витрат на стоматологічне лікування та швидкої допомоги. Також у договір включено покриття витрат клієнта на додаткові послуги, пов'язані з профілактичним лікуванням. Загальна страхова сума за договором страхування становить 198 млн. грн.

Для того, щоб скористатися однією з програм добровільного медичного страхування для корпоративного бізнесу, і таким чином гарантувати для своїх співробітників цілодобову організацію та фінансування медичної допомоги, достатньо звернутися до найближчої філії компанії в будь-якому з регіонів України або до Департаменту корпоративних продажів за телефоном (044) 206 88 23. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://ua.garant-auto.ua/, зателефонувавши до цілодобового інформаційно - консультаційного центру за телефоном 0800500456 або відвідавши сторінку в соціальній мережі https://www.facebook.com/garantauto.ua

 

Про компанію Carlsberg Ukraine: 

Власником компанії Carlsberg Ukraine є Група Carlsberg. Carlsberg — найбільша в Північній і Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Компанія володіє портфелем з 500 пивних і значної кількості брендів безалкогольних напоїв. У Carlsberg Breweries працює 41 000 чоловік у 50 країнах світу. Продукти компанії продаються більш ніж на 150 ринках.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com

До складу групи Carlsberg в Україні входять: Запорізький пиво-безалкогольний комбінат, Київський пивоварний завод і Львівська пивоварня. В Україні компанія представляє наступні бренди: «Славутич», «Львівське», Tuborg, «Балтика», Carlsberg, Holsten, Corona, «Арсенал», «Хмільне», «Квас Тарас», Negra Modelo, Somersby, Guinness, Kilkenny, Harp, Warsteiner.

За підсумками 2012 року Carlsberg Ukraine стала другим за величиною гравцем ринку пива в Україні. За даними ACNielsen частка ринку компанії за обсягами склала 29,2%. Також компанія є лідером на ринку квасу України — згідно з даними 2012 року частка склала 34% за обсягами згідно даних ACNielsen.

 Додаткова інформація на сайті www.carlsbergukraine.com

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 


 

УкрАВТО у Вашому місті