Новини
28.10.2013

«ГАРАНТ -АВТО» збільшила обсяг страхових премій за 9 місяців 2013 року

Український страховик, який працює на ринку ризикового страхування України більше двох десятків років, підвів підсумки страхової діяльності за дев'ять місяців поточного року. Згідно з опублікованими даними, компанія продовжує демонструвати позитивні результати. У першу чергу це хороший знак для клієнтів, оскільки страхові резерви для виплат страхових відшкодувань формуються з поточних надходжень.

Так, за підсумками дев'ятимісячного періоду 2013 року страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» зібрала 183 904 358,70 грн. страхових премій. Цей результат можна вважати успіхом, оскільки, в порівнянні з таким же періодом минулого року, приріст склав 18,8 %.

Що стосується відшкодувань, то за звітний період за заявленими страховими випадками страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала клієнтам 77 278 751,41 грн. Найбільше відшкодувань за 9 місяців поточного року, від загальної суми виплачених клієнтам коштів, припадають на КАСКО, ОСЦПВ і добровільне особисте страхування. Демонстрація позитивної динаміки підтверджує стабільне положення і хорошу репутацію надійного страхового партнера .

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://ua.garant-auto.ua/, зателефонувавши до цілодобового інформаційно-консультаційного центру за телефоном 0800500456 або відвідавши сторінку в соціальній мережі https://www.facebook.com/garantauto.ua

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

УкрАВТО у Вашому місті