Новини
07.11.2013

ЗАЗ вперше лідирує за результатами 10 місяців року!

За результатами 10-ти місяців 2013 року, уперше в історії диcтриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс», ЗАЗ утримує лідируючу позицію на вітчизняному ринку легковиків. За підсумками 10-ми місяців поточного року абсолютним лідером продажів стає ЗАЗ Sens, а ЗАЗ VIDA закріпилася у топ-п’ятірці рейтингу.

ЗАЗ – лідер вітчизняного автовиробництва, продукцію якого упевнено та послідовно обирає український покупець! У жовтні 2013 року ЗАЗ вкотре поспіль завойовує першість на ринку легкових автомобілів! Згідно даних інформаційно-аналітичної групи Автоконсалтинг, за результатами жовтня поточного року ЗАЗ «фінішує» із показником 1621 проданих автомобілів, займаючи долю у 10,6% ринку легковиків в Україні. Таким чином, ЗАЗ стає лідером ринку за підсумками усіх 10-ти місяців 2013 року.

0«Досягнення такого результату – уперше в історії нашої компанії. Цього року ми не лише стали лідером ринку, а й змогли закріпити лідерство на достатньо довгий час. – коментує Андрій Залуцький, Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс», офіційного дистриб’ютора автомобілів ЗАЗ в Україні» – Ключ до успіху – не лише стабільна якість автомобілів ЗАЗ у поєднанні із доступною ціною. Це також і наше постійне прагнення бути максимально лояльним до клієнта: запроваджувати ще кращі спеціальні цінові пропозиції та вигідні кредитні програми на покупку автомобілів ЗАЗ. Ми раді, що наші ініціативи знайшли відгук у співвітчизників. Саме це й підтверджується стабільною лідируючою позицією бренду ЗАЗ на ринку».

Абсолютним «бестселером» серед усіх легкових моделей на українському авторинку за результатами 10-ти місяців поточного року з показниками реалізації більше п’яти з половиною тисяч авто продовжує залишатися ЗАЗ Sens. Успіх моделі серед співвітчизників – закономірний. Адже сьогодні ЗАЗ Sens є найдоступнішим автомобілем у своєму класі, цінове позиціонування якого розпочинається від 56 900 грн. У топ-5 рейтингу моделей легкових авто і флагманський автомобіль вітчизняного виробника – ЗАЗ VIDA, власниками якого стало понад 4 тисячі українських сімей. Ціна моделі у базовій комплектації – усього 82 200 грн.

До кінця нинішнього року у дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» діють спеціальні цінові пропозиції, що розповсюджуються на весь модельний ряд вітчизняного бренду ЗАЗ. Так, знижки на нові автомобілі ЗАЗ Forzа 2012 р.в. сягають 4 000 грн. У той же час, стати власником автомобілю ЗАЗ VIDA можливо зі знижкою у 6 460 грн! Продовжують зберігати унікально низькі ціни і «бестселери» українського автомобільного ринку  – моделі ЗАЗ Lanos та ЗАЗ Sens, які й надалі доступні зі знижками до 7 100 грн. 

0Крім того, покупець має можливість придбати автомобіль ЗАЗ у кредит! ПАТ «Кредобанк» пропонує  річну процентну ставку усього від 3,99%, початковий внесок від 10% вартості авто, максимальний строк кредитування до 7 років та відсутність клієнтських комісій[1].

Сьогодні на легкові автомобілі ЗАЗ виробник пропонує покупцеві гарантію європейського зразка у 3 роки, або 100 тис. км пробігу на кожен автомобіль. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що передбачає економію часу та витрат автомобіліста на ТО.

ЗАЗ – автомобілі для життя, доступні кожному!

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01


Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію «Запорізького автомобілебудівного заводу». Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.[1] Акційна кредитна пропозиція: кредит у гривнях під проценту ставку 3,99% річних на перші 12 місяців кредитування при придбанні автомобілів ЗАЗ 2012 року виробництва в дилерській мережі Філії «АвтоЗАЗ-сервіс», період дій акції з 24.10.2013р.  по 31.12.2013 р. Кредитує ПАТ «Кредобанк», банківська ліцензія видана Національним Банком України № 43 від 11.10.2011р.
Детальна інформація про умови кредитування на сайті www.kredobank.com.ua
 

 

УкрАВТО у Вашому місті