Новини
15.11.2013

На новому заводі Maserati випустив ювілейний автомобіль

Компанія Маserati - один з провідних італійських автовиробників, повідомляє про випуск 10 000-го автомобіля Маserati на заводі Джованні Аньєллі в Грульяско (Турин). 

У переобладнання заводу, який був відкритий 30 січня цього року, було інвестовано близько 1 мільярда євро. В даний час на ньому випускаються два нових розкішних седана Quattroporte і Ghibli.

Завод працює у дві зміни, а потужності заводу дозволяють виробляти щодня близько 140 автомобілів обох моделей. З самого початку виробництва, яке одночасно збіглося з виходом на ринок нового Quattroporte, завод випустив близько 8200 одиниць флагманського седана. Традиційно для Maserati він володіє не тільки відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками, але і ламає стереотип про те, що Maserati - це чудовий, але переважно спортивний автомобіль.

0

Виробництво моделі Ghibli стартувало в кінці липня цього року, і на сьогоднішній день вже вироблено більш ніж 1800 одиниць. Принципово важливою новинкою для обох моделей можна вважати наявність системи повного приводу. Також, вперше в історії бренду, в модифікаціях Maserati Ghibli і Quattroporte з'явився дизельний турбований мотор.

У 2015 році виробник планує запустити у виробництво довгоочікуваний кросовер Levante.

УкрАВТО у Вашому місті