Новини
26.11.2013

СК «ГАРАНТ-АВТО» за 10 місяців зібрала 205 502 тис. грн. страхових платежів.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» , яка працює на страховому ринку України вже понад 20 років, підвела підсумки страхової діяльності за період «січень-жовтень» 2013 року. За результатами 10 місяців страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» продемонструвала зростання надходження страхових премій на рівні 20,7 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зібравши 205 502 тис. грн. страхових платежів.

Ріст страхових премій був зафіксований практично за всіма видами, що формує основу страхового портфеля. Найбільший ріст об’ємів страхових премій, майже в 3 рази, в порівнянні з цим же періодом минулого року, помічено з надходження страхових платежів по  "Зеленій Карті». Зростання близько 30 % зафіксовано по страхуванню майна та інших видів майнового страхування. Крім цього, на третину збільшилися надходження страхових премій по ОСЦПВ. На 4 % збільшилися страхові надходження з добровільного страхування відповідальності.

 

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльності, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

 

УкрАВТО у Вашому місті