Новини
28.11.2013

Новий Maserati Ghibli завоював 5 зірок в рейтингу «Euro NCAP» і отримав нагороду «Top Safety Pick» в США

У Європі Ghibli отримав максимальну оцінку безпеки за результатами краш-тесту європейського агентства Euro NCAP. В той час як у рейтингу «Top Safety Pick», виданому IIHS (Страховий інститут дорожньої безпеки), Ghibli домігся максимальних результатів у всіх можливих випробуваннях.

У рамках краш-тесту, завдяки своїм численним системам безпеки, новий бізнес седан Ghibli набрав 95% за безпеку водія і дорослих пасажирів, 79% за безпеку дітей, 74% за безпеку пішоходів і 81% за доступний набір систем безпеки в цілому.

Ghibli успадкував безліч конструктивних особливостей свого старшого брата, флагмана Maserati Quattroporte. З самого початку процесу розробки, були застосовані такі технічні та дизайнерські рішення, які змогли б задовольнити найжорсткіші міжнародні стандарти і дозволили досягти максимально можливий рівень безпеки.

130997

Тисячі годин комп'ютерного моделювання пішли на те, щоб забезпечити відповідність структури Ghibli найвищим стандартам безпеки. Після віртуального тестування, комп'ютерні моделі були перевірені на серійних автомобілях. Близько 200 випробувань було проведено з компонентами і підсистемами автомобіля, поряд з більш ніж 100 змодельованих ходових випробувань. Також було проведено більше 100 краш-тестів, які передбачають всі можливі типи зіткнень: фронтальне, бічне, наїзд ззаду, перекидання і зіткнення з пішоходом.

Завоювання 5 зірок рейтингу стало ще більшим досягненням, з урахуванням того, що з 2013 року в методику Euro NCAP були введені нові методи випробувань для оцінки захисту дітей і пішоходів. Також, підтверджується особлива увагу, яку приділяє Maserati до всіх аспектів безпеки для всіх без винятку учасників дорожнього руху.

130993

Нагорода «Top Safety Pick» присуджується за кращі результати, які автомобіль демонструє в ході випробувань на фронтальне і бічне зіткнення, перевертання і наїзд ззаду. Страховий інститут дорожньої безпеки виставляє автомобілям оцінки "добре", "прийнятно", "на грані" і "погано". Maserati Ghibli завоював оцінку «добре» у всіх чотирьох випробуваннях, і таким чином йому була присуджена перемога підтверджена нагородою «TOP SAFETY PICK».

Maserati буде і надалі дбати про забезпечення всебічного захисту, удосконалюючи свої активні і пасивні системи безпеки, а також впроваджуючи новітні технології.

Нагадаємо, що модель дебютувала в Шанхаї в квітні цього року, в Україні ж продажі стартували восени.

0

За більш детальною інформацією звертайтеся до офіційного дистриб'ютора www.maserati.ua

УкрАВТО у Вашому місті