Новини
29.11.2013

Відтепер усі автомобілі ЗАЗ відповідають екологічним стандартам Євро-4

Із листопада 2013 року усі автомобілі ЗАЗ сертифіковані відповідно до стандарту Євро-4 і повністю відповідають нормам і вимогам екологічного стандарту щодо мінімізації шкоди навколишньому середовищу.

3Унаслідок забруднення довкілля шкідливими речовинами з відпрацьованих газів двигунів внутрішнього згоряння, у зоні екологічного ризику для населення та довкілля опиняються не лише великі міста, а й цілі регіони. Проблема шкідливих викидів від двигунів внутрішнього згоряння усе більше загострюється з огляду на постійне збільшення парку автотранспортних засобів, вік яких перевищує 10 років, ущільнення автотранспортних потоків та недосконалість самих заходів, спрямованих на зниження кількості шкідливих речовин у процесі експлуатації.

Євро-4 – екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах (у відповідності до Правил Європейської економічної комісії ООН № 83-05 (В). Процедура доопрацювання автотранспортних засобів під екологічний стандарт Євро-4 передбачає проведення низки модернізаційних дій із автомобілем, що спрямовані на зменшення викидів шкідливих речовин у атмосферу. Починаючи із листопада 2013 року усі автомобілі модельної лінійки ЗАЗ відповідають екологічному стандарту Євро-4.

4

Так, на автомобілі ЗАЗ Sens проведено оптимізацію програмного забезпечення системи управління упорскування палива, змінено наповнення каталізатора, а також форму камери згорання та систему вентиляції картера двигуна. Такі зміни дозволили оптимізувати робочий процес, знизити вміст залишкових вуглеводнів у вихлопних газах, підвищити стабільність роботи двигуна на холостому ходу та отримати норми токсичності автомобіля, що відповідають стандарту токсичності Євро-4. 

В автомобілях ЗАЗ Lanos з метою відповідності екологічному стандарту Євро-4 застосовано новий блок управління системою упорскування палива "Gionix", який поліпшив їздові якості автомобіля та дозволив знизити витрати палива.

Екологічним стандартам Євро-4 відтепер повністю відповідають автомобілі ЗАЗ VIDA та ЗАЗ Forza.

Стати власником будь-якого автомобілю від ЗАЗ можливо із вигодою! Адже до кінця нинішнього року діє акційна програма «Час знижок від ЗАЗ триває!» зі знижками на весь модельний ряд легкових автомобілів ЗАЗ. Автомобіль для активних автомобілістів –  ЗАЗ Forzа – стає ближчим до покупця на 4 000 грн! Цінові пропозиції на ЗАЗ Forza розпочинаються від 81 700 грн. Знижки ж на флагманську модель вітчизняного виробника, що прийдеться до смаку усій родині, –  ЗАЗ VIDA – сягають 6460 грн. Нагадаємо, що цьогоріч ЗАЗ VIDA встановив унікальний автомобільний рекорд країни, успішно проїхавши територією усієї України 4767 км не вимикаючи двигун! Автомобіль-«рекордсмен» доступний у продажі за ціною від 82 200 грн. Продовжують зберігати унікально низькі ціни і улюбленці вітчизняних водіїв – моделі ЗАЗ Lanos та ЗАЗ Sens, які й надалі доступні зі знижками до 7100 грн. Так, ціни на «бестселер» вітчизняного ринку нинішнього року – ЗАЗ Sens – починаються усього від 56 900 грн! Саме ця модель,будучи найдоступнішою у своєму класі, стала найбільш продаваною серед усіх легкових моделей на українському авторинку за результатами 10-ти місяців 2013 року.

sens_frontКрім того, покупець має можливість придбати автомобіль ЗАЗ за вигідною кредитною пропозицією. ПАТ «Кредобанк» пропонує клієнту кредитні умови із річною процентною ставку усього від 3,99%, початковим внеском від 10% вартості авто, максимальним строком кредитування до 7 років[1]. У той же час діє низка інших кредитних програм, що відповідають найрізноманітнішим потребам клієнтів. Серед них і кредитні програми, що передбачають річну процентну ставку усього 0,001% на протязі пільгового періоду до 18 місяців!

Сьогодні на легкові автомобілі ЗАЗ виробник пропонує покупцеві гарантію європейського зразка у 3 роки, або 100 тис. км пробігу на кожен автомобіль. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що передбачає економію часу та витрат автомобіліста на ТО. 

ЗАЗ – автомобілі для життя

Більше інформації про моделі ЗАЗ - на сайті www.zaz.ua.

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

Додатково

Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію «Запорізького автомобілебудівного заводу». Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якому куточку України.

 


[1]Акційна кредитна пропозиція: кредит у гривнях під проценту ставку 3,99% при придбанні автомобілів ЗАЗ 2012 року виробництва в дилерській мережі Філії «АвтоЗАЗ-сервіс», період дій акції з 24.10.2013р. по 31.12.2013 р. Кредитує ПАТ «Кредобанк», банківська ліцензія видана Національним Банком України № 43 від 11.10.2011р.
Детальна інформація про умови кредитування на сайті www.kredobank.com.ua

 

 

УкрАВТО у Вашому місті