Новини
22.01.2014

«Юніверсал Моторз Груп» встановила новий міжсервісний інтервал для комерційної техніки в 15 000 км

Із січня 2014 компанія «Юніверсал Моторз Груп» збільшує міжсервісний інтервал на обслуговування вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ до 15 000 км.

 

2Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп» покращує гарантійні умови на обслуговування клієнтів своєї дилерської мережі. Так, міжсервісний інтервал збільшений до 15 000 км на всі вантажні автомобілі «ТАТА» та автобуси ЗАЗ малого та середнього класів різних модифікацій: міський, приміський, міжміський і туристичний. Нові гарантійні умови поширюються на автомобілі виробництва 2014 року.

 

«Безумовно, збільшення періодичності проходження ТО до 15 тис. км це прагнення наблизитися до стандартів європейських автовиробників, - коментує Генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп» Олександр Погорілий. Але найголовніше, це ті заходи, які допоможуть клієнтам істотно знизити вартість володіння автотранспортним засобом і дозволять суттєво економити кошти на сервісне обслуговування».

 

3Зробити такий крок, пояснюють у дистриб'юторській компанії, вдалося завдяки безперервному впровадженню нових технологій, контролю кожного етапу виробництва, масштабній модернізації і реноваціям, а також вдосконаленню комплектуючих і технологій виробництва. Всі ці фактори свідчать про високу якість вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ.

 

На думку Олександра Погорілого, поліпшення гарантійних умов в поєднанні з лояльною ціновою політикою, яку послідовно проводить компанія, знайде позитивний відгук у покупця. Це стане найкращим підтвердженням якості та надійності вантажних автомобілів ТАТА і автобусної техніки ЗАЗ.

 

Детальна інформація про моделі ТАТА і автобуси ЗАЗ на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

 

Довідка

Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

 

УкрАВТО у Вашому місті