Новини
04.02.2014

Пітер Шрайєр здобув гран-прі на Міжнародному автомобільному фестивалі в Парижі!

 

 У рамках 29-го Міжнародного автомобільного фестивалю в Парижі Головний дизайнер KIA Пітер Шрайєр отримав «2014 Grand Prix du Design».

 

Талант Пітера Шрайєра продовжує збирати нагороди. На урочистій вечері в Державному будинку інвалідів, який відвідали більше 600 гостей автомобільної індустрії, світу моди, музики, кіно, ЗМІ та реклами, Жан-Мішель Вільмотт, президент журі 2014 року, зазначив: «Ця нагорода - міжнародне визнання видатних заслуг в галузі дизайну ».

«Протягом семи років, що минули з моменту призначення на посаду головного дизайнера компанії KIA Motors , Пітер координував роботу дизайнерських бюро в Південній Кореї, США і Європі. Йому вдалось повністю змінити зовнішній вигляд моделей KIA, зробивши його унікальним та привабливим. Кардинальна зміна дизайну автомобілів, вироблених південнокорейським автогігантом, стала можливою завдяки цілеспрямованості Пітера Шрайєра і його знань, що дозволили йому стати одним з найвідоміших творців сучасного автомобільного дизайну», - додав Жан​​-Мішель Вільмотт.

Також в рамках Міжнародного Автомобільного фестивалю, присвяченого всім найбільш значущим подіям в автомобільній індустрії, були вручені три нагороди в номінації «Найкрасивіші автомобілі 2014» за кращий суперкар, концепт-кар і салон автомобіля. А також були вручені призи за найкращі книгу, фотографію, рекламу, художній твір і архітектурний об'єкт, що стосуються автомобільної галузі.

У число 15 членів журі фестивалю цього року увійшли головні дизайнери та керівники вищої ланки таких великих компаній, як Dassault Systems, Louis Vuitton, Eurosport, Le Point, AD і Bell & Ross.

 

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 14 моделей – Carens, Quoris, Cerato, Cee’d, cee’d Sportswagon, pro_ceed, Mohave, Optima, Picanto, Rio(седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage, Venga.

 _________________  

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

УкрАВТО у Вашому місті