Новини
21.02.2011

Jeep нового покоління вже в Україні

0

Компанія «АвтоКапітал», у рамках фестивалю позашляховиків «УкрАВТО 4х4», презентувала лінію нових автомобілів марки JEEP:

  • Jeep Grand Cherokee. Ще до офіційної презентації його назвали «Справжній американський автомобіль і символ нового Chrysler. Він відрізняється сучасним стайлінгом та покращеними технічними характеристиками. Безкомпромісний стиль ззовні та шикарне оздоблення всередині. Справжній чоловічий автомобіль легендарної марки Jeep.
  • Jeep Compass – це втілення сучасних стандартів автомобільної краси. Зміни ззовні позначилися, по-перше, на новому капоті, по-друге, на передньому крилі, по-третє, повністю змінені фари.
  • Jeep Compass: захоплення від дизайну. Впевненість від якості. Здивування від ціни.
  • Jeep Wrangler. На перший погляд мало відрізняється від моделі попереднього покоління. Зміни, в основному, торкнулися салону. Дизайнери не відмовилися від жорстких ліній оздоблення інтер’єру, але все-таки додали комфортні деталі. Якість матеріалів салону не залишить байдужим навіть найвибагливіший смак.

Усі автомобілі Jeep доступні у дилерських представництвах компанії «АвтоКапітал» в Україні. «Американська легенда повертається. Ми презентуємо нові автомобілі Jeep і це не просто покращені властивості у кожній з новинок, а повністю нові автомобілі. Це видно неозброєним оком. А коли Ви зазирнете всередину кожного з них, здивуєтеся ще більше. Досконалість інтер’єру вражає», - говорить директор компанії «АвтоКапітал» Ярослав Пригара.

УкрАВТО у Вашому місті